Zpět na » Premier League » Wilfried Zaha chce odejít z Crystal Palace a Arsenal je připraven poslat nabídku

Premier League - Wilfried Zaha chce odejít z Crystal Palace a Arsenal je připraven poslat nabídku

Wilfried Zaha chce odejít z Crystal Palace a Arsenal je připraven poslat nabídku © thesun.co.uk, fotbalportal.cz - Wilfried Zaha

2

Líbilo se

28.06. - Schyluje se snad k velkému přestupu? Arsenal se s největší pravděpodobností pokusí získat Wilfrieda Zahu. Útočník z Pobřeží Slonoviny touží odejít z Crystal Palace. Chce hrát na té nejvyšší úrovni, evropské poháry, Ligu mistrů. Pokud jej ale Eagles skutečně pustí, bude muset zájemce sáhnout hodně hluboko do kapsy. Gunners jsou připraveni učinit nabídku.

Šestadvacetiletý Wilfried Zaha, který aktuálně reprezentuje Pobřeží Slonoviny na Africkém poháru, chce zůstat v Londýně, ale chce se posunout do nějakého z top klubů.

Rozhovory s vedením Crystal Palace už vede Arsenal a očekává se, že velmi brzy předloží nabídku na Wilfrieda Zahu.

Nicméně, Eagles přijdou o Aarona Wan-Bissaku, který je na cestě do Manchesteru United. Za něj Crystal Palace zinkasuje 50 miliónů liber. Wilfrieda Zahu nechce prodat levněji než za 80 miliónů liber.

Pokud skutečně dojde k dohodě a Wilfrieda Zaha bude prodán, aktivuje se klauzule, díky které získá Manchester United, bývalý Zahův klub, 25 % z přestupní ceny.

Po skončení sezóny Wilfried Zaha uvedl, že se chce posunout výš. Touží vyhrávat trofeje a hrát na té nejvyšší úrovni. V uplynulé sezóně vstřelil v Premier League 10 gólů.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

goodsusubs
Kuzma - 28.06. Odpovědět

Nereálné … Leda, že by došlo opravdu k přestupu Auby do United. Smajlík 7

Kuzma

A to by bylo super Smajlík 1

Rudejdablik

pryc musi ozil, toho si klido rozeberte zadara. auba a lacazette musi zustat, jinak pujdem na stred tabulky :/

HyperioN

celkem Fake informace. prvne potrebujem prednostne krajniho obrance, stopera a kridlo. za druhe dostal Emery na prestupy jen 45 mega liber, nehledne na prodeje. tak nejak nevim jakou nabidku chce podat kdyz crystal palace chce min 80 mega..

HyperioN
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články