Zpět na » Premier League » Liverpoolská sázka na budoucnost. Reds získali sedmnáctiletého nizozemského stopera Seppa van den Berga

Premier League - Liverpoolská sázka na budoucnost. Reds získali sedmnáctiletého nizozemského stopera Seppa van den Berga

Liverpoolská sázka na budoucnost. Reds získali sedmnáctiletého nizozemského stopera Seppa van den Berga © skysports.com, fotbalportal.cz - Sepp van den Berg

1

Líbilo se

27.06. - Může snad být dalším Virgilem van Dijkem? Nizozemští mladíci jsou v kurzu a moc dobře o jejich talentu vědí i v Liverpoolu. Klub z Anfieldu nyní koupil Seepa van den Berga z PEC Zwolle. Sedmnáctiletý stoper reprezentuje svou zemi ve výběru do 19 let. Za ten odehrál 4 zápasy a vstřelil 2 góly. V nejvyšší nizozemské soutěži má odkopáno 15 utkání.

Formálně bude přestup Seepa van den Berga ze Zwolle do Liverpoolu zpečetěn prvního července. Reds by za něj měli zaplatit 1,3 miliónu liber.

Tento poplatek může v závislosti na počtu odehraných zápasů v Premier League a v evropských pohárech vzrůst až na 4 milióny liber.

Van den Berg byl zájem Liverpoolu naprosto zaskočený.

„Nemohl jsem tomu uvěřit. Myslel jsem si, že je to vtip.“

„Byl jsem opravdu šťastný. Abych byl upřímný, z počátku jsem byl vystrašený, protože měl o mě zájem tak velký klub,“ uvedl samotný hráč.

V Eredivisie debutoval Seep van den Berg ve věku 16 let. To se psal březen loňského roku. Od té doby zaznamenal celkem 15 ligových startů.

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

fulvacock
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články