Zpět na » Premier League » David Silva: Následující sezóna bude moje poslední v Manchesteru City

Premier League - David Silva: Následující sezóna bude moje poslední v Manchesteru City

David Silva: Následující sezóna bude moje poslední v Manchesteru City © skysports.com, fotbalportal.cz - David Silva

0

Líbilo se

26.06. - Po deseti letech se rozloučí s Etihad Stadium. David Silva s předstihem oznámil, že po konci příští sezóny z Manchesteru City odejde. Třiatřicetiletý španělský záložník přišel do klubu v roce 2010. Zažil s ním velké věci. Je jednou z hlavních tváří „nových“ Citizens. V uplynulém ročníku slavil obhajobu mistrovského titulu.

Dosud odehrál v dresu Manchesteru City 395 utkání. Do anglického klubu přišel v roce 2010 ze španělské Valencie. Za devět let slavil se Citizens celou řadu trofejí. Má mistrovské tituly z let 2012, 2014, 2018 a 2019. V letech 2011 a 2019 vyhrál FA Cup. Trofej pro vítěze Ligového poháru pak pozvedl v letech 2014, 2016, 2018 a 2019.

V březnu tohoto roku podepsal David Silva s Manchesterem nový jednoletý kontrakt. Po jeho vypršení z klubu odejde. Potvrdil to na tiskové konferenci.

„Tohle bude má poslední sezóna v Manchesteru City. Deset let je podle mě dost. Je to ideální čas na konec.“

„Zpočátku jsme debatovali o tom, že bych mohl podepsat smlouvu na dva roky. Ale já jsem se rozhodl, že podepíšu pouze na rok. Skončím po 10 letech v klubu.“

Kam povedou příští kroky Davida Silvy, zatím není jasné.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
deodero - 27.06. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

deodero
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články