Zpět na » Premier League » Manchestery se poperou o Maguira. Citizens i United jsou ochotni zaplatit 65 miliónů liber

Premier League - Manchestery se poperou o Maguira. Citizens i United jsou ochotni zaplatit 65 miliónů liber

Manchestery se poperou o Maguira. Citizens i United jsou ochotni zaplatit 65 miliónů liber © skysports.com, fotbalportal.cz - Harry Maguire

1

Líbilo se

26.06. - Mezi oběma velkokluby z Manchesteru zuří boj o žádaného anglického reprezentačního obránce. Manchester City i Manchester United mají velký zájem o Harryho Maguira z Leicesteru. Podle zdrojů Sky Sports jsou oba tábory připraveny vysázet na stůl částku ve výši 65 miliónů liber. K dohodě zatím nedošlo. Foxes zatím svého hráče nemíní pustit.

Už několik týdnů probíhají rozhovory mezi Manchesterem United, Manchesterem City a Leicesterem. Kluby z Manchesteru mají eminentní zájem o Harryho Maguira. Zatím však vedení Foxes ani s jedním z týmů nenašel společnou řeč.

Harry Maguire prohlásil, že je v Leicesteru šťastný a nebude se klub snažit přinutit k tomu, aby mu dal svolení k odchodu. Na druhou stranu je otevřen myšlence přesunout se do klubu z TOP 6.

Vedení Leicesteru netouží po tom, aby svého hráče prodalo. Podle dostupných informací by zvažovalo pouze nabídku překračující rekordních 75 miliónů liber. To loni v létě zaplatil Liverpool za Virgila van Dijka a udělal z něj nejdražšího obránce na světě.

Pep Guardiola je pod tlakem, protože potřebuje do svého kádru získat další domácí hráče kvůli novým pravidlům. Ole Gunnar Solskjaer ale buduje nový tým a Maguire je jedním z jeho cílů.

Harry Maguire přišel do Leicesteru v roce 2017 z Hullu City za 17 miliónů liber. Pokud by jej Lišky skutečně prodaly, mohl by jej nahradit James Tarkowski z Burnley.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
deodero - 27.06. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

deodero
Reklama
Reklama
Nejnovější články