Zpět na » Premier League » Petr Čech už zase kope za Chelsea, stal se členem jejího vedení

Premier League - Petr Čech už zase kope za Chelsea, stal se členem jejího vedení

Petr Čech už zase kope za Chelsea, stal se členem jejího vedení © skysports.com - Petr Čech

2

Líbilo se

21.06. - Poslední zápas na trávníku v jeho kariéře sice neskončil příliš šťastně, když ve finále Evropské ligy prohrál s Arsenalem londýnské derby proti Chelsea. Nicméně chmury z nezdařené derniéry ustoupily do pozadí a Petr Čech už se na fotografiích znovu usmívá. Nyní jako nový člen vedení Chelsea, s níž jako hráč získal čtyři tituly.

Bohatá hráčská kariéra už je minulostí. Již dříve Petr Čech oznámil, že s aktivní kariérou končí. Byť se to, kam povedou jeho další kroky, stalo veřejným tajemstvím, až nyní byl tento krok oficiálně potvrzen.

Petr Čech se stane novou posilou klubového managementu Chelsea, za níž jedenáct let úspěšně chytal. Bude působit v roli poradce v technickém a sportovním úseku.

Jsem velmi poctěn touto příležitostí, znovu se přidat k Chelsea a pomáhat ji vytvořit prostředí k podávání těch nejlepších výkonů a pokračovat v úspěších, které klub měl za posledních patnáct let," napsal Čech na svém Twitteru.

Na novou výzvu se těším a doufám, že budu moci využít své fotbalové znalosti a zkušenosti, abych týmu pomohl dosáhnout ještě větší úspěchy v budoucnu."

Čech v dresu Chelsea v minulosti odchytal 494 zápasů, vybojoval čtyři ligové tituly a získal hlavní dvě klubové evropské trofeje - Ligu mistrů a Evropskou ligu. V roce 2015 až do května tohoto roku pokračoval v kariéře v Arsenalu.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

adelstil
bonets - 24.06. Odpovědět

Tenis - kurzové sázení, 100% spolehlivé informace
www.netese.blogspot.cz

bonets

co to je za pozici? pro porovnání Nedvěd se stal sportovním ředitelem, potom víceprezidentem

Vincent12
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články