Zpět na » Premier League » Legenda Bryan Robson: Manchester United si sám vytváří problémy kvůli platům hráčů

Premier League - Legenda Bryan Robson: Manchester United si sám vytváří problémy kvůli platům hráčů

Legenda Bryan Robson: Manchester United si sám vytváří problémy kvůli platům hráčů © thesun.co.uk, fotbalportal.cz - David de Gea a Marcus Rashford váhají s podpisem nové smlouvy

3

Líbilo se

16.06. - Svým hráčům nabízí obrovské sumy. Alexis Sánchez by měl být nejlépe placeným hráčem celé Premier League. Údajně zejména kvůli tomu dal chilský reprezentant přednost Manchesteru United před Manchesterem City. I ostatní hráči samozřejmě chtějí pobírat vysoké platy a jednání ohledně nových smluv se protahuje. Bryan Robson v tom vidí obrovský problém.

Ed Woodward na začátku tohoto roku řekl, že doufá v brzký podpis nových kontraktů s Davidem de Geou a Marcusem Rashfordem. Věřil, že k tomu dojde ještě před koncem sezóny. Ale dosud se ani s jedním z nich nepodařilo najít společnou řeč.

Legendární Bryan Robson říká, že si Manchester United vytváří problémy sám. Když nabídl Alexisi Sánchezovi tak vysokou mzdu, bylo jasné, že i ostatní hráči v kabině budou chtít být placeni obdobně. Také mají vysoké nároky.

„Každý zná mzdovou stupnici v klubu. Špičkoví hráči jsou víc a víc nároční. V určitém smyslu si United vytvořili svůj vlastní problém z hlediska výše peněz, které nyní svým hráčům vyplácí.“

„Snaží se dělat pro hráče to nejlepší, a učinit tak klub co nejatraktivnějším pro potenciální nové příchody.“

„Musíte zatleskat těmto ambicím, ale znamená to, že top hráči, a tím je i Marcus Rashford, se budou snažit vydělávat tolik, kolik mohou v rámci této struktury.“

„Musí s ním udělat dohodu, aby jej udrželi. Musí se o něj postarat. Tak dalece, dokud to nebudou opravdu nesmyslné peníze.“

Marcus Rashford má smlouvu do roku 2020. Stejně tak i David de Gea. To Anthony Martial na začátku tohoto roku podepsal nový lukrativní pětiletý kontrakt.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

gomorqui

Ať táhnou do hajzlu všichni! Tohle je pořád dokola ,nenažrané chamtivé kurvy co si za ty jejich odporné výkony zaslouží maximálně klobásku a pivo ze spodku bečky a ještě jim do toho nachcat. Pogba ,Sanchez ,Martial , Rasford ,De Gea nepočítám ostatní lemply (Lingard ,Lukaku) ,kteří si ovšem ten rypák zas tak otevírat nemohou. Okamžitě prodat a s čistým stolem nastavit platové stropy na 200k jak to mají třeba City (Nejvetší plat 185k liber týdně)..

AVSuvorov
Cornero - 16.06. Odpovědět

jenze v City a Lpoolu je nalakaj aspon na to ze budou hrat LM a zabavnej fotbal.

Cornero

No právě. To je naprosto ideální situace roztřídit vhodné ,co ctějí dobro klubu a odpad co je na prachy ,ať už ten stávající ,nebo potencionální.

AVSuvorov
Reklama
Reklama
Nejnovější články