Zpět na » Premier League » O francouzský talent jeví zájem více než 10 klubů. Mladý útočník si vybral Arsenal

Premier League - O francouzský talent jeví zájem více než 10 klubů. Mladý útočník si vybral Arsenal

O francouzský talent jeví zájem více než 10 klubů. Mladý útočník si vybral Arsenal © transfermark.com - Alexis Claude-Maurice

0

Líbilo se

16.06. - Další velký francouzský talent by se brzy mohl objevit v jednom z největších klubů Evropy. Přestože o mladého útočníka Lorientu Alexise Claudea-Maurice jeví zájem více než 10 předních evropských klubů, vybral si francouzský reprezentant do 20 let Arsenal.

Claude-Maurice si na nezájem rozhodně stěžovat nemůže. Po vydařené sezóně v druholigovém francouzském Lorientu, za který v 35 zápasech nastřílel rovnou 14 gólů, o něj projevilo zájem více než 10 evropských celků a to ne ledajakých.

Podle zdrojů televizní stanice Sky jsou ve hře Borussia Monchengladbach, RB Lipsko, Lyon, Lille, Monako, Marseille, Sevilla, Brighton, Newcastle United nebo West Ham, sám hráč ale údajně preferuje londýnský Arsenal.

Podle zatím nepotvrzených zpráv měl již Arsenal v sobotu učinit Lorientu nabídku za Claudea-Maurice ve výši 14 milionů liber, ale majitel Lorientu už dříve prohlásil, že útočníka prodá týmu, který jednoduše nabídne nejvíce peněz.

Minulý měsíc neuspěl se svou nabídkou West Ham, který nakonec obrátil svoji pozornost na uruguayského útočníka Maxiho Gomeze, na jehož přestupu za 29 milionů liber se již dohodl s Celtou Vigo.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

gomorqui
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články