Zpět na » Premier League » Manchester United má velký zájem o Issu Diopa z West Hamu

Premier League - Manchester United má velký zájem o Issu Diopa z West Hamu

Manchester United má velký zájem o Issu Diopa z West Hamu © sportbible,com, fotbalportal.cz - Issa Diop

3

Líbilo se

16.06. - Klub z Old Trafford zatím získal Daniela Jamese ze Swansea, ale touží po dalších letních akvizicích. Sleduje především mladé hráče z domácí soutěže. Teď soustředí svůj zájem na Issu Diopa z West Hamu. Dvaadvacetiletý francouzský stoper je vysoce ceněný. Mluví se o tom, že Manchester United je ochoten zaplatit 45 miliónů liber.

Jenomže to zřejmě bude ten hlavní háček. Kladiváři samozřejmě chtějí vyšroubovat cenu co nejvýše, protože Issu Diopa prodávat nechtějí. Vedení Hammers je neoblomné a podle dostupných informací rozhodně není ochotno naslouchat nabídkám nižším než 60 miliónů liber.

Issa Diop přišel do West Hamu loni v létě z Toulouse za 22 miliónů liber. Za Kladiváře odehrál v sezóně celkem 38 utkání. Zaznamenal dva góly. Vysoký stoper vyhrál v roce 2016 s francouzskou devatenáctkou mistrovství Evropy a byl také v nejlepší jedenáctce šampionátu.

Nejvyšší prioritou Manchesteru United na post středního obránce mají být Kalidou Koulibaly z Neapole (ten by mohl stát až 100 miliónů liber) a také Harry Maguire z Leicesteru (ten by mohl stát okolo 80 miliónů liber).

Issu Diopa chválil už José Mourinho po vzájemném zápase, když tehdy jeho Manchester United prohrál s West Hamem 3:1.

United chtějí přivést posilu i na kraj obrany. Vyhlédli si Aarona Wan-Bissaku z Crystal Palace. Ale jejich první nabídka ve výši 40 miliónů liber byla zamítnuta.

Jedinou letní akvizicí tak zatím stále zůstává Daniel James ze Swansea.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

gomorqui

Prosím pospěš si a odejdi!! Tomuto říká dobrá sezóna... Hráli jsme většinu sezóny s 10 muži na hřišti..Ego je prostě příliš velké na to abychom to přehlíželi.Možná jiný klub bude.

AVSuvorov

Špatný článek.*

AVSuvorov
Kuzma - 16.06. Odpovědět

United ( Ed ) by si měl uvědomit koho opravdu chce. Přijde mi to, že každý druhý den se přichází s informací, že chceme někoho jiného :
De ligt, Koulibaly, Manolas, Alderweireld,Maguire, Dias apod. Nikdo z nich nebude levný, tak se už rozhodněte koho koupíte a udělejte to ! Takhle to vypadá na pořádný flop druhé léto po sobě a taky to chce prodat ty, kteří v United dlouhodobě nemají co dělat ! Young, Rojo, Jones, Darmian ...

Kuzma

Ten Diop by nemusel být špatná volba, když Neapol chce za Kolibalyho více jak 100 mega eur což je nechutný. Bissaka by měl být jasná volba na pozici pravého beka. Ještě bych si přál do United Meddisna a Pepého.

Messi777

Na Meddisona už prej poslali nabídku, to by bylo super kdyby to klaplo.

Rudejdablik
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články