Zpět na » Premier League » Sportovní ředitel Juventusu odletěl do Anglie jednat o přestupu Paula Pogby

Premier League - Sportovní ředitel Juventusu odletěl do Anglie jednat o přestupu Paula Pogby

Sportovní ředitel Juventusu odletěl do Anglie jednat o přestupu Paula Pogby © hdlogo.wordpress.com, fotbalportal.cz, zimbio.com - Paul Pogba

1

Líbilo se

13.06. - NEPŘEHLÉDNĚTE Sportovní ředitel Juventusu Fabio Paratici odcestoval podle informací televizní stanice Sky Italy do londýnských kanceláří Manchesteru United, kde by měl vést přímé rozhovory o případném návratu Paula Pogby do Itálie. Jednání jsou nicméně v raném stádiu, přičemž jejich součástí by měl být také pravý obránce Juventusu Joao Cancelo.

Pogba opustil Juventus v roce 2016, kdy se za tehdejší rekordní přestupovou částku ve výši 93,25 milionů liber vrátil na Old Trafford.

Šance, že francouzský reprezentant v létě zamíří zpět do Serie A, by však mohla výrazně záviset na výsledku odvolání hráčova agenta Mina Raioly proti jeho zákazu práce v Itálii, uloženým italskou fotbalovou federací.

Součástí přestupu by údajně mohl být pravý obránce Juventusu Joao Cancelo, o kterého měl velký zájem také konkurenční Manchester City, ten ale ochladl kvůli ceně 44 milionů liber, které Juventus za beka požaduje a faktu, že se Danilo nedohodl s Interem Milán a zůstává na Etihadu.

Mezi Paraticiho zastávky v Londýně ale patří také sídlo Chelsea, kde chce šéf Juventusu najít řešení pro příchod kouče Maurizia Sarriho. Chelsea nechce nechat italského trenéra odejít bez dostatečné kompenzace, se kterou však Juventus naopak nesouhlasí.

Klub z Premier League chce získat finanční prostředky za Sarriho odchod nejen kvůli velké kompenzaci 9 milionů liber pro Antonia Conteho za jeho loňský vyhazov, ale také pro případ, že bude muset Derby zaplatit 3,5 milionu liber pokud Sarriho na lavičce nahradí Frank Lampard.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

becentmo
Wazz - 14.06. Odpovědět

zvlštní...když ho kupovali United zpět tak se tu místní zoufalci mohli smíchy potrhat..ale když ho podruhé chce koupit juve drží se tlamy... Smajlík 2 Smajlík 2

Wazz
Forte02 - 14.06. Odpovědět

Kéž by to klaplo

Forte02

Doufam,že tenhle přestup klapne...už měl být odstaven po vyhazovu Mourhina...žádný hráč není větší jak Manchester United...

RoyKeane

Cancelo Pjanič nebo Bentancur Rugani a bude to ok

Rudejdablik
F4BRE - 14.06. Odpovědět

I když je ten znak neaktuální tak mi pořád pasuje daleko víc Smajlík 13

F4BRE

Science fiction

AVSuvorov
Reklama
Reklama
Nejnovější články