Zpět na » Premier League » Rozhodně žádnou pauzu od fotbalu neplánuju, odmítá Pep Guardiola údajné zvěsti

Premier League - Rozhodně žádnou pauzu od fotbalu neplánuju, odmítá Pep Guardiola údajné zvěsti

Rozhodně žádnou pauzu od fotbalu neplánuju, odmítá Pep Guardiola údajné zvěsti © skysports.com, fotbalportal.cz - Pep Guardiola

0

Líbilo se

13.06. - V několika médiích se objevily nepodložené informace o tom, že se Pep Guardiola chystá po konci příští sezóny na určitý odpočinek od fotbalu. Hovořilo se o roční pauze. Nyní to španělský kouč vyvrátil. Říká, že to rozhodně není pravda. Je mladý, plný touhy a hodlá nadále pokračovat v Manchesteru City.

Během tří let v Manchesteru City vyhrál Pep Guardiola dvakrát mistrovský titul, dvakrát Ligový pohár, jednou FA Cup a také Community Shield. Objevily se zvěsti o tom, že pokud by v nadcházející sezóně vyhrál se Citizens Ligu mistrů, dal by si od fotbalu na rok pauzu.

Osmačtyřicetiletý španělský kouč už si dopřál krátkou pauzu, když opustil Barcelonu a pak v roce 2013 započal své angažmá v Bayernu Mnichov.

Pep Guardiola v rozhovoru pro španělský deník Marca tyto zvěsti smetl ze stolu.

„Ne, rozhodně to není pravda. Na žádné volno se nechystám. Jsem mladý a plný touhy.“

„Určité zprávy vycházejí, ale mnoho věcí není pravda. Pokud mě vedení nevykopne, rozhodně zůstanu v Manchesteru.“

Španělský trenér má s Manchesterem City smlouvu ještě na dva roky. Mluvilo se o zájmu Juventusu. Guardiola ale touží se Citizens ovládnout Ligu mistrů.

„Všichni chceme vyhrát Champions League. Je to ta nejkrásnější věc. Důležité je zkoušet to znovu a v našem případě to rozhodně znovu zkusíme.“

„Pokud se nám to nepodaří, zkusíme to znovu. Je důležité zkoušet to až do konce.“

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
thedesa - 15.06. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

thedesa
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články