Zpět na » Premier League » Manchester United začíná přestupové námluvy s Wan-Bissakou, už učinil nabídku

Premier League - Manchester United začíná přestupové námluvy s Wan-Bissakou, už učinil nabídku

Manchester United začíná přestupové námluvy s Wan-Bissakou, už učinil nabídku © dailystar.co.uk, fotbalportal.cz - Aaron Wan-Bissaka

5

Líbilo se

09.06. - Zatím ještě nebyl oficiálně dotažen přestup Daniela Jamese, ale Manchester United už začíná vyjednávat o další možné letní akvizici. Podle zdrojů Sky Sports již zaslal nabídku na Aarona Wan-Bissaku, který obléká dres Crystal Palace. Jednadvacetiletý pravý obránce odehrál v uplynulé sezóně za Eagles 39 utkání.

Za sezónu 2017/2018 byl Aaron Wan-Bissaka zvolen nejlepším mladým hráčem Crystal Palace. Za nedávno skončený ročník už získal ocenění pro nejlepšího hráče londýnského celku. Rodák z Londýna je odchovancem Crystal Palace.

Do prvního týmu se jej nejprve vytáhl Frank De Boer. Debut v Premier League si odbyl pod Royem Hodgsonem 25. února 2018. Ukazoval, že v něm dřímá obrovský potenciál.

V sezóně 2018/2019 už byl stálicí obrany Orlů. V Premier League odehrál 35 utkání a vždy byl v základní sestavě. Jednou nastoupil v FA Cupu a třikrát v Carabao Cupu.

Nastupuje na pozici pravého obránce. Bylo jasné, že zájem velkoklubů na sebe nenechá dlouho čekat. Dle zdrojů Sky Sports na něj již zaslal nabídku Manchester United, který hledá dlouhodobou náhradu za Antonia Valenciu.

Aaron Wan-Bissaka má ale v Crystal Palace smlouvu ještě na tři roky a klub jej rozhodně není pustit. Vyjednávání tak zřejmě budou velmi tvrdá.

Za nedlouho by měl být představen jako první letní akvizice Daniel James ze Swansea. Ander Herrera a Antonio Valencia klub opustí. Juanu Matovi byl nabídnut nový kontrakt.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
inamol - 10.06. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

inamol

Wan-Bissaka mě zaujal, když jsem sledoval zápasy Crystal Palace. O tohoto hráče by se v United měli poprat.

pavelprvni
Kuzma - 09.06. Odpovědět

Nadějný mladý Brit. Nebude levný, ale tohle by měl United dotáhnout dokonce. Odhaduji cenu na 65 mil. liber. Ale bude to stát za to !

Kuzma

Za mě Wan-Bissaka ideální posila United. Kvalitní, mladej hráč, který po spousty let může být top pravej bek na světě. Jeho koupě by měla být samozřejmostí.

Messi777
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články