Zpět na » Premier League » Arsenal sleduje nejlepšího střelce ruské ligy. Zájem mají také Monako a Sevilla

Premier League - Arsenal sleduje nejlepšího střelce ruské ligy. Zájem mají také Monako a Sevilla

Arsenal sleduje nejlepšího střelce ruské ligy. Zájem mají také Monako a Sevilla © goal.com - Fjodor Čalov

0

Líbilo se

06.06. - Arsenal je podle informací televizní stanice Sky jedním z řady špičkových evropských klubů, které se zajímají o služby mladého ruského útočníka Fjodora Čalova z CSKA Moskva. S 15 góly nejlepšího střelce uplynulé sezóny ruské Premier League však vedle Arsenalu bedlivě sledují také Monako nebo Sevilla.

Teprve 21letý Čalov má za sebou průlomovou sezónu, během které se svými 15 góly ve 30 zápasech ruské Premier League ovládl tabulku střelců soutěže a přilákal tak zájem z předních klubů ze zahraničí.

Mezi zájemci o Čalova je podle televizní stanice Sky také Arsenal, proti kterému mladý ruský útočník skóroval ve čtvrtfinále Evropské ligy v sezóně 2017/18. Letos na sebe Čalov upozornil například gólem při šokující výhře CSKA v základní skupině Ligy mistrů 3:0 nad Realem Madrid.

Ještě před oslavou svých narozenin v dubnu byl poprvé povolán také do ruské reprezentace, kde debutoval v březnovém kvalifikačním utkání o EURO 2020 proti Belgii. V CSKA má Čalov ještě tříletou smlouvu.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

riffconpo
Reklama
Reklama
Nejnovější články