Zpět na » Premier League » Larsson by mohl zůstat u United

Premier League - Larsson by mohl zůstat u United

0

Líbilo se

08.01. - Ĺ védský klub Helsinborg v pondělí odhalil fakt, že by jeho útočník Henrik Larsson mohl zůstat v Manchesteru United do konce letošní sezóny. Bývalý kanonýr Celticu Glasgow je zatím u Red Devils na hostování a během března 2007 se má vrátit zpět do Ĺ védska.

Larsson včera přispěl jedním gólem k vítězství domácích United nad Aston Villou v poměru 2:1 v rámci utkání FA Cupu. 35letý hráč skóroval ihned ve svém prvním zápase v dresu Rudých Ďáblů potom, co zamířil na hostování z Helsinborgu.

Klubový ředitel švédského celku Sten-Inge Fredin připustil, že vedení dá Larssonovi svolení k dalšímu setrvání v Anglii, jestliže vše bude uvedeno ve smlouvě.

„Pokud bude chtít Henrik zůstat zde, zahájíme s United jednání. Nechceme mu stát v jeho cestě,“ sdělil Fredin.

Fredin dále informoval Sky Sports News o tom, že pokud by chtěl Larsson i nadále působit v Manchesteru, musí se dohodnout oba kluby.

„Zatím se o ničem nejedná a 12. březen je v tuto chvíli datum, kdy by se měl Henrik vrátit zpátky do Helsinborgu. Jestliže ho United chtějí udržet, musí na tom trvat a pak můžeme teprve zasednout k diskuzi a pokusit se vyřešit tuto problematiku,“ dodal Fredin.

Navzdory ohromujícímu startu v novém působišti se odmítá Larsson dívat příliš daleko do budoucnosti.

„Je to všechno otevřené. Odehrál jsem zatím jen jeden zápas,“ vzkázal Larsson.

Larssonův brankový příspěvek však dovedl trenéra Red Devils Sira Alexe Fergusona ke srovnání tohoto Ĺ véda s legendou Old Trafford - Ericem Cantonou.

„Henrik střílí góly docela často a některé z nich rozhodují utkání. Eric Cantona byl podobným fotbalistou. Larsson mohl dát klidně i 2 nebo 3 branky, i přesto jeho vystoupení v nedělním zápase bylo úžasné. Tento gól jenom potvrdil, že je stále skvělým střelcem,“ sdělil Ferguson.

/ home.skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články