Zpět na » Premier League » Stephan Lichtsteiner po roce opouští Arsenal

Premier League - Stephan Lichtsteiner po roce opouští Arsenal

Stephan Lichtsteiner po roce opouští Arsenal © skysports.com, fotbalportal.cz - Stephan Lichtsteiner

1

Líbilo se

03.06. - Loni v létě přišel zkušený obránce do Arsenalu zdarma, protože mu v Juventusu skončila smlouva. Švýcarský reprezentant toho ale příliš v Premier League neodehrál. V základní sestavě byl pouze desetkrát. Nyní na svém oficiálním instagramovém účtu oznámil, že se s londýnským klubem po jedné sezóně loučí. Jaké budou jeho další kroky, není známo.

Po odchodu ze Švýcarska hájil Stephan Lichtsteiner barvy francouzského Lille. V roce 2008 se stěhoval do Lazia Řím. O tři roky později jej koupil Juventus, kde zažil nejlepší léta své kariéry. V každé sezóně slavil mistrovský titul. Loni, po dlouhých sedmi letech, Starou dámu opustil.

Skončila mu smlouva, a proto si mohl své nové angažmá vybírat. Zvolil Arsenal. S londýnským klubem podepsal roční kontrakt. Měl pomoci defenzivě. Byl jednou z akvizic nového kouče Unaie Emeryho.

Pětatřicetiletý Lichtsteiner ale nenastupoval často. V Premier League posbíral 14 startů, z toho byl 10x v základní sestavě. V Evropské lize odehrál 6 utkání.

V pondělí třetího června na svém instagramovém účtu Stephan Lichtsteiner oznámil, že dále už v Arsenalu působit nebude. Své další kroky zatím nenastínil.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
seroli - 06.06. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

seroli
Kuzma - 04.06. Odpovědět

To se dalo čekat. To je tak, když chceš stavět na starém, ale LEVNÉM hráči ! Zvláště v anglické lize. Smajlík 3

Kuzma
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články