Zpět na » Premier League » Na Hazarda si v Realu ještě počkají. Problém ale bude i s jeho desítkou. Jaké číslo bude nosit?

Premier League - Na Hazarda si v Realu ještě počkají. Problém ale bude i s jeho desítkou. Jaké číslo bude nosit?

Na Hazarda si v Realu ještě počkají. Problém ale bude i s jeho desítkou. Jaké číslo bude nosit? © FotbalPortal.cz - Eden Hazard

3

Líbilo se

01.06. - Ačkoliv se původně předpokládalo a avizovalo, že oficiálně by mohl být přestup Edena Hazarda oznámen bezprostředně po středečním finále Evropské ligy, situace zatím ještě není úplně dořešena a jisté je, že belgický fotbalista se nestane hráčem Realu dříve než 11. června.

Přestup Edena Hazarda z Chelsea do Realu měl už být pouze formalitou. Všichni už o něm mluvili jako o hotové věci, v tomto duchu se vyslovovali i jeho spoluhráči po středečním vítězném finále Evropské ligy. Dřívější zprávy optimisticky hlásaly do světa, že měl být Hazard představen fanouškům jako nová posila Realu možná už den následující finálové bitvě v Baku, nejpozději pak v pondělí.

Jenže problém je zatím to, že se zainteresované strany ještě nedohodly na završení přestupu. Chelsea prý měla odmítnout částku nabízenou Realem, byť se spekulovalo o tom, že konsenzus na 115 milionech liber je pevný. Stejně jako to, že Hazard bude brát v Madridu 400.000 liber týdně.

Nyní se čeká na setkání ředitele Realu Madrid Josého Ángela Sáncheze se svým protějškem, Marinou Granovskou. Na schůzce by se měly dotáhnout do konce poslední detaily. Ovšem případná prezentace by se stejně neuskutečnila dříve než 11. června. Jednak kvůli tomu, že na Hazarda čekají reprezentační povinnosti a také proto, že na stadionu Realu, kam tradičně chodí čerstvé posily pozdravit poprvé své nové příznivce, se bude hrát 10. června kvalifikační duel o postup na EURO 2020 mezi Španělskem a Švédskem.

Dalším otazníkem, který zbývá vyřešit, je také to, jaké číslo na dresu bude Eden Hazard nosit. V Lille, Chelsea ale i belgické reprezentaci byl zvyklý na svoji oblíbenou desítku. Jenže ta je v Realu obsazená, má ji držitel Zlatého míče Luka Modrić a určitě ji Hazardovi nepřenechá. Spekuluje se, že nová posila dostane číslo 7. To sice po odchodu Ronalda oblékal Mariano, který by ji ale prý ochotně Edenovi přenechal. Navíc není jisté, jestli útočník, který po návratu z Lyonu neodehrál dobrou sezónu, v Realu vůbec zůstane.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Vetsinu casu v Lille hral s cislem 26. I v Chelsea hral prvni dve sezony se 17 (nez prodali Matu). Myslim, ze cislo je ten nejmensi problem, stejne ale skoda ho do nudneho Spanelska, na tu ligu je "malo simulant" :P

armagedon
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články