Zpět na » Premier League » Manchester United vyloučil, že by chtěl získat Matthijse de Ligta

Premier League - Manchester United vyloučil, že by chtěl získat Matthijse de Ligta

Manchester United vyloučil, že by chtěl získat Matthijse de Ligta © skysports.com, fotbalportal.cz - Matthijs de Ligt

1

Líbilo se

26.05. - Je prakticky na 100 % jisté, že v Ajaxu nezůstane. Matthijs de Ligt patří mezi skupinu mladých hvězd amsterdamského celku, která uchvacovala fotbalový svět při svém postupu až do semifinále Ligy mistrů. Devatenáctiletý stoper by měl podle všeho mít namířeno do Barcelony. Ovšem během tohoto týdne se objevily i zprávy ohledně zájmu Manchesteru United. Ty jsou ale liché.

Matthijs de Ligt je jedním z celé řady hráčů, kteří prošli vynikající akademií Ajaxu Amsterdam. Propracoval se do prvního týmu a svůj debut si odbyl 4 dny před svými 17. narozeninami. To se psal rok 2016. Vypracoval se postupně v jednoho z hlavních tahounů Ajaxu a také se stal jeho kapitánem.

S kapitánskou páskou na paži dovedl mladý amsterdamský tým až do semifinále Champions League. Ajax přešel přes Real Madrid i přes Juventus. Až Tottenham byl nad jeho síly, i když byl Ajax jen pár vteřin od postupu do finále.

Matthijs de Ligt v létě změní působiště. To se bere za hotovou věc. S největší pravděpodobností bude následovat svého spoluhráče Frankieho De Jonga a zakotví v Barceloně.

Jenomže během tohoto týdne se objevily zprávy o tom, že se do celé věci měl vložit Manchester United, který za Matthijse de Ligta měl nabídnout 65 miliónů liber.

Podle zdrojů Sky Sports ovšem Red Devils tuto nabídku stáhli a o Matthijse de Ligta se dále nezajímají.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

ponmuscward
Kuzma - 27.05. Odpovědět

Tohle je zase nekonečný příběh ...
100 článků o tom jak ho nechceme, dalších 100 o tom, že máme větší šanci ho získat než Barca ( samozřejmě přeplácíme na platě ).
Tak jako v minulosti, využívá Raiola United k navýšení mzdy pro svého klienta.
Podle mého je přestup do Barcy téměř hotový, jen je chce ještě trochu podojit.

Kuzma
Wazz - 27.05. Odpovědět

i kdyby šel ,tak jen kvůli platu kterej mu prostě jinde nedají...bohužel na nic jinýho tam hráče nepřivábíme... Smajlík 11

Wazz

Ne ,on by nezapadal do koncepce nekopů a navíc nemá na United ten správný černý pigment.

AVSuvorov
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články