Zpět na » Premier League » Náhrada za Kompanyho? V hledáčku Manchesteru City uvízl Harry Maguire

Premier League - Náhrada za Kompanyho? V hledáčku Manchesteru City uvízl Harry Maguire

Náhrada za Kompanyho? V hledáčku Manchesteru City uvízl Harry Maguire © wsbuzz.com, fotbalportal.cz - Citizens si vyhlédli Maguira

1

Líbilo se

21.05. - Po konci velkého kapitána Vincenta Kompanyho, jednoho z hlavních symbolů nového Manchesteru City, se bude obhájce titulu jistě porozhlížet po možné náhradě. Odejít by totiž mohl i další zkušený stoper - Nicolás Otamendi. Podle zdrojů Sky Sports mají Citizens velký zájem o anglického reprezentačního obránce Harry Maguira z Leicesteru.

Harry Maguire rozhodně není jediným hráčem, kterého si Manchester City vyhlédl. Ovšem podle zdrojů Sky Sports je na seznamu potenciálních posil hodně vysoko. Už během minulých přestupových období o něj stál Manchester United.

Do týmu už ho chtěl José Mourinho. Ovšem Harry Maguire i nadále zůstal v Leicesteru. Teď zřejmě anglický reprezentační stoper neodolá.

Manchester City bude s největší pravděpodobností shánět dva stopery, protože na odchodu je Nicolás Otamendi, který chce více herního času. V uplynulé sezóně Premier League nastoupil do 18 zápasů.

K dnešnímu dni zatím Leicester neobdržel na Harryho Maguira žádné konkrétní nabídky. I když se očekává, že bude zájem především o Maguira, Chillwella a Maddisona.

Vedení Foxes se snaží zdůrazňovat, že si nepřejí a ani nepotřebují prodávat žádné špičkové hráče. Ovšem manažer Brendan Rodgers dal jasně najevo, že v příští sezóně chce pracovat pouze s hráči, kteří chtějí zůstat na King Power Stadium.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

fibacksa
Reklama
Reklama
Nejnovější články