Zpět na » Premier League » Scholes je nejlepší, tvrdí Ferguson

Premier League - Scholes je nejlepší, tvrdí Ferguson

0

Líbilo se

07.01. - "Paul Scholes by se měl stát hráčem roku." Tak zní výrok uznávaného manažera Manchesteru United Sira Alexe Fergusona. Bývalý anglický reprezentant hraje letos ve vynikající formě a táhne Rudé Ďábli za vysněným vítězstvím v Premier League.

"Paul skóroval v letošní sezóně už pětkrát, je jeden z nejlepších na této pozici. Jeho fotbalové myšlení je místy až zázračné. Bylo by to pro něho ohromné, kdyby byl za svou letošní formu odměněn,“ řekl skotský kouč.

"Fergie" také naznačil, že chce přivést dvě nové posily na Old Trafford, ale zároveň dodává, že je potěšený s jeho mužstvem.

"Jsem šťastný s tím, co mám. Hráči se zdokonalují, jsou to profesionálové a trénují dobře. Obranu máme dobře postavenou, to samé záloha. Ăštok je naše silná stránka, teď přišel Henrik Larsson, což je bonus. Ještě máme Oleho Gunnara Solskjaera, ten nastřílí letos 15 branek, pokud zůstane fit."

United jsou od prvního kola, kde smetli Fulham 5:1 na Old Trafford, téměř neporazitelní. Pokořit je dokázaly jen dva londýnské celky, nejprve Arsenal a poté West Ham.

We will never die, coz We are Cottagers http://www.fanchants.com/football-songs/fulham-chants/we-are-fulham/ / bbc / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Reklama
Reklama
Nejnovější články