Zpět na » Premier League » Ole Gunnar Solskjaer prozradil přestupové plány United. Jaký typ hráčů hledá?

Premier League - Ole Gunnar Solskjaer prozradil přestupové plány United. Jaký typ hráčů hledá?

Ole Gunnar Solskjaer prozradil přestupové plány United. Jaký typ hráčů hledá? © express.co.uk, fotbalportal.cz - United potřebují spojku mezi Woodwardem a Solskjaerem

4

Líbilo se

16.05. - Manchester United zakončil v neděli prohrou 2:0 s Cardiffem na Old Trafford dosti turbulentní sezónu, po které se očekává výrazná letní přestavba kádru pod vedením manažera Oleho Gunnara Solskjaera. Ten nyní nastínil, jaké typy hráčů hledá do Manchesteru United.

United se na letošní sezónu zřejmě budou snažit co nejrychleji zapomenout. Po nejhorším vstupu do sezóny za posledních 28 let a vyhazovu Josého Mourinha, kterého v prosinci nahradil na lavičce United Ole Gunnar Solskjaer, se United na čas neuvěřitelně zvedli, jenže v březnu svoji formu znovu ztratili a vyhráli pouhé dva zápasy z posledních 12 ve všech soutěžích.

Právě nevydařený závěr sezóny jasně doložil, že United potřebují výraznější přestavbu kádru, pokud se chtějí znovu ucházet o trofeje a Solskjaer se již připravuje na pravděpodobně nejdůležitější léto United od odchodu Sira Alexe Fergusona do důchodu.

Solskjaer už dříve avizoval, že United čeká pod jeho vedením změna přestupové politiky a příchod především mladších a talentovaných fotbalistů, kteří by se měli stát hvězdami první velikosti až na Old Trafford.

Nyní ale přiznal, že ani talent není vše a každý nový hráč musí přesně pasovat do kultury a historie Manchesteru United.

„Abyste se stali hráčem Manchesteru United, musíte mít určitý druh přístupu,“ řekl Solskjaer pro oficiální aplikaci United. „Musíte mít svoje kvality, naši fanoušci chtějí vidět jen zajímavé hráče.“

„Samozřejmě, že všichni chceme úžasem vstávat ze svých sedaček. Chceme vidět obránce, kteří brání, jako by jim šlo o život. To je to nejdůležitější.“

„Snažíme se vychovávat naše hráče a naše děti, aby byli dobrými lidmi. Podle mého názoru byli nejlepší hráči vždy těmi nejlepšími lidmi.“

„Tohle bylo vždy součástí naší kultury. Musíte mít určitou pracovní morálku, abyste tu uspěli. Momentálně hledáme na trhu ty pravé hráče,“ dodal Solskjaer.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Tscar - 17.05. Odpovědět

"Podle mého názoru byli nejlepší hráči vždy těmi nejlepšími lidmi."
Třeba takovej Giggs, že jo. Nejlepší kamarád manželky svýho bratra.

Tscar

Tak ať to hledá donekonečna. Je snad slepej? Furt žije nějakou minulosti "nový hráč musí přesně pasovat do kultury a historie" COŽE?! Co to je za sračku?

City a Liverpool nakoupili hráče které sedí do taktiky trenera a předvádějí pěkný fotbal. Nehledají píčoviny jako je "historie a kultura".....už to vídím.....to jsou další 3 roky v píči.

BeckhamKakaZidane
Wazz - 17.05. Odpovědět

hážeš flintu do žita kemo...

Wazz
Kuzma - 16.05. Odpovědět

Bude těžké najít tyto mladé, dravé, tvrdě pracující hráče. Navíc se tým musí doplnit i o ty zkušenější, nelze vše nechat na nezkušeném mládí. Hlavně bych to začal stavět na silné obraně. Mladíci v útoku by pak měli více svobody a chuti hrát útočně. A mohlo by jim tak růst sebevědomí.

Kuzma
Tscar - 17.05. Odpovědět

Ajax
(poznámka k tomu, jak by to mohlo vypadat jen s mladíkama .. nikoli návrh na klub, kterej je třeba vykoupit)

Tscar
Cornero - 17.05. Odpovědět

jenze na takovejhle jeden ajax pripadaj desitky jinejch mladejch sestav ktery nic poradnyho nezahrajou..to je o tom ze se jim sesla perfektni generace jako pred deseti lety Barce a jako pred dvaceti nam ale ani Barca to se svejma byt skvelejma odchovancema nedokazala tahnout i dal a radsi nakupuje za stamiliony

Cornero
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články