Zpět na » Premier League » Tottenham a Manchester United mají velký zájem o Youriho Tielemanse

Premier League - Tottenham a Manchester United mají velký zájem o Youriho Tielemanse

Tottenham a Manchester United mají velký zájem o Youriho Tielemanse © metro.co.uk, fotbalportal.cz - Youri Tielemans

0

Líbilo se

16.05. - VIDEO V lednu přišel z Monaka na hostování do Leicesteru a znovu prokázal, jak obrovský potenciál v něm dřímá. Během třinácti startů zaznamenal tři vstřelené góly a čtyři asistence. Byl pro Foxes velkou posilou do středu pole. Ve svých 22 letech je Youri Tielemans stále na začátku své kariéry, která může být opravdu velká. Velkokluby už krouží kolem a budou se jej snažit ulovit.

Bylo jasné, že v Leicesteru bude mnohem více na očích. Anglické velkokluby jej měly přímo před očima a nemohlo jim uniknout, jak skvělým hráčem Youri Tielemans je. Podle zdrojů Sky Sports mají eminentní zájem především Manchester United a Tottenham.

Belgický záložník začínal svou kariéru v Anderlechtu, v jehož akademii působil od svých pěti let. Postupem času se propracoval až do prvního týmu a stal se také nejmladším Belgičanem, který si zahrál Ligu mistrů. Při debutu mu bylo pouhých 16 let a 148 dní.

V roce 2017 odešel z Anderlechtu do Monaka, i když už v té době měl na stole nabídky celé řady těch nejslavnějších klubů. Zvolil postupnou cestu. Knížecí klub za něj zaplatil částku okolo 25 miliónů eur.

V poslední den zimního přestupového období tohoto roku zamířil na hostování do Leicesteru, kde patřil ke stěžejním hráčům.

Foxes by jej velmi rádi získali nastálo. Kouč Brendan Rodgers prohlásil, že klub pro to udělá všechno. Jenomže do hry se s největší pravděpodobností zapojí větší hráči. Každopádně sám Tielemans očekává, že se v létě vrátí do Monaka a uvidí, jak se bude situace dále vyvíjet.

„Očekávám, že se v létě vrátím do Monaka, pokud se tedy něco v nejbližší době nezmění. V tuto chvíli o tom nic nevím. Nevím, kdo všechno s Monakem jedná, takže o tom zatím nemohu mluvit.“

Je tedy otázkou, v jakém dresu Youriho Tielemanse v příští sezóně uvidíme. Bude znovu rozdávat radost na anglických trávnících?

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, youtube.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články