Zpět na » Premier League » Paska: Chelsea chce Baroše

Premier League - Paska: Chelsea chce Baroše

0

Líbilo se

07.01. - Agent Milana Baroše Pavel Paska připustil, že se Chelsea velmi zajímá o tohoto českého útočníka a chtěla by ho přivést na Stamford Bridge z Aston Villy během zimního přestupního termínu.

Reprezentant České republiky už v průběhu týdne odmítl vyjednávat o přestupu se španělským San Sebastianem a další zájemce se ukázal záhy v podobě londýnských šampiónů z posledních dvou let.

Trenér Aston Villy Martin O’Neill využívá služeb Baroše jen sporadicky a nedávno dokonce veřejně pochyboval o budoucnosti dřívějšího hráče Liverpoolu v birminghamském klubu.

S Andrejem Shevchenkem, který svými současnými výkony ani zdaleka nenavazuje na úspěchy z AC Milán a Arjenem Robbenem, jenž bojuje se zraněním, ofenzíva Blues velice utrpěla a proto se ji kouč snaží vyztužit příchodem někoho nového, aby se Chelsea ještě pokusila dohnat vedoucí Manchester United a obhájit loňskou trofej pro vítěze Premier League.

Zprávy z anglických médií zprávou o údajném Barošově příchodu doslova šokovaly a jeho manažer Pavel Paska navíc potvrdil, že Jose Mourinho skutečně projevil o tohoto útočníka velký zájem.

„Hovořil jsem o Milanově budoucnosti s trenérem Villans Martinem O’Neillem. Nebudu popírat zájem Chelsea, o kterém víme. Chystá se jednání obou klubů, protože hráč je stále pod platným kontraktem. To bude první krok k tomu, aby obě strany neporušily předpisy. I z tohoto důvodu nemůžu říci, zda by šlo o hostování nebo o trvalý přestup,“ sdělil Paska pro Právo.

/ home.skysports.com/Fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články