Zpět na » Premier League » Burnley projevilo zájem o Garyho Cahilla, který tvrdě kritizoval chování Maurizia Sarriho

Premier League - Burnley projevilo zájem o Garyho Cahilla, který tvrdě kritizoval chování Maurizia Sarriho

Burnley projevilo zájem o Garyho Cahilla, který tvrdě kritizoval chování Maurizia Sarriho © skysports.com, fotbalportal.cz - Gary Cahill

1

Líbilo se

08.05. - S Chelsea získal dva ligové tituly, vyhrál Ligu mistrů i Evropskou ligu. Ještě v minulé sezóně pod Antoniem Contem patřil ke stěžejním členům obranné řady. Odehrál 43 soutěžních zápasů. Nyní? Pod Mauriziem Sarrim Gary Cahill vůbec nenastupuje. Má pouhé dva ligové starty. V 33 letech mu v létě končí smlouva ze Stamford Bridge odejde. Situaci sonduje například Burnley.

O služby třiatřicetiletého anglického stopera se zajímá celá řada klubů. Mezi nimi figuruje i Burnley, které se zachránilo a v Premier League bude působit i v příští sezóně. Gary Cahill po sedmi letech opustí Chelsea. V neděli se na Stamford Bridge loučil s domácími fanoušky.

Chtěl nadále oblékat dres Blues, jenomže vše se změnilo příchodem Maurizia Sarriho. Pod Antoniem Contem pravidelně nastupoval v základní sestavě. Jenomže do systému Maurizia Sarriho se Gary Cahill nehodí. Dostal jen 22 ligových minut. Jednu z nich právě v neděli proti Watfordu.

V jednom z rozhovorů Gary Cahill hodnotil Maurizia Sarriho a jeho slova na adresu italského lodivoda Chelsea byla až děsivá.

„Pokud hráč, jakýkoliv hráč, nehraje dva, tři, čtyři zápasy, pak nemusíte udávat důvod. Ale pokud se tak stane osm, devět, deset zápasů, pak musíte tuto situaci vysvětlit. Co se děje?“

„Ale manažer to neudělal. Vidím některé situace s hráči, kteří s Chelsea získali titul. Nejsem to jen já. Tohle prostě není správné.“

„Je pro mě velmi těžké respektovat někoho, kdo nerespektuje to, co někteří z nás s klubem dokázali. Vyhráli jsme titul a další trofeje.“

V lednu to vypadalo, že Gary Cahill zamíří do Fulhamu. Jenomže jednání uvázla na mrtvém bodě. Po sestupu Cottagers o patro níž zřejmě nebude tento londýnský klub favoritem na získání zkušeného stopera.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Ve včerejším zápase se to krásně projevilo!!! Mohl si ještě užít zápasu v EL, místo toho dostal stopku od pana Talijána. Nedržel hubu, tak utřel hubu. To je jak u nás v politice, v některých politických stranách. Podobný systém. Škoda no. Je neuvěřitelný co všechno se v tom fotbalu děje.

Zdenek1307
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články