Zpět na » Premier League » Hráči Manchesteru United pocítí neúčast v TOP 4. Platy jim budou sníženy až o čtvrtinu

Premier League - Hráči Manchesteru United pocítí neúčast v TOP 4. Platy jim budou sníženy až o čtvrtinu

Hráči Manchesteru United pocítí neúčast v TOP 4. Platy jim budou sníženy až o čtvrtinu © skysports.com, fotbalportal.cz - Hráči United neúčast v TOP 4 pocítí

4

Líbilo se

08.05. - Kolo před koncem Premier League je jasné, že Manchester United nedosáhne v této sezóně na TOP 4. Skončí nejlépe na pátém místě, pokud v posledním kole přeskočí Arsenal. Champions League si ovšem v příští sezóně nezahraje. Podle zdrojů Sky Sports pocítí hráči neúčast mezi nejlepšími čtyřmi celky Anglie. Většině z pětadvacetičlenného kádru bude snížen plat až o 25 %.

Dle informací, které získala stanice Sky Sports bude mít většina hráčů Manchesteru United v příští sezóně sníženy platy až o 25 %. Důvodem je to, že klub v tomto ročníku skončí mimo TOP 4 a nezahraje si milionářskou Ligu mistrů.

V několika minulých sezónách byli hráči odměněni bonusem, pokud se jim podařilo skončit v TOP 4. I když přesný poměr k platu se lišil na základě přesných podmínek ve smlouvě každého jednotlivého hráče.

Nedělní remíza s Huddersfieldem odsoudila Manchester United k tomu, že si v příští sezóně zahraje pouze Evropskou ligu. Na ni by se žádný bonusový systém vztahovat neměl.

Tato nová skutečnost se nevztahuje na všechny hráče, protože některé starší kontrakty tuto klauzuli neobsahovaly. Někteří hráči mají navíc individuální bonusové systémy, které byly sjednány na základě jiných kritérií.

Navzdory tomu všemu by měla být dle zdrojů Sky Sports postižena většina současného pětadvacetičlenného kádru pro Premier League.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
MrTiger - 08.05. Odpovědět

Nesnížil bych jim to o čtvrtinu ale na ctvrtinu

MrTiger
Kuzma - 08.05. Odpovědět

Hodně se mi líbí platová politika v Tottenhamu. Hráči, kteří opravdu makají pro tým, mají 1/3 platy oproti United.

Kuzma
balmain - 08.05. Odpovědět

je neskutečné, jak v klubu, který pravidelně poslední roky zaostává za angličkou špičkou, berou hráči takový platy, na který v těch top klubech (jiných) nikdo nedosáhne

balmain

Hlavne plat Sancheza. Ten dal od prichodu na Old trafford tak 5 golov a kolko berie? To je chore. Nieje to ani ziadna superhviezda len proste sedi na lavicke a berie prachy. Ved naco sa aj snazit nieco ukazat ved o tyzden to na ucte pipne zas

YNWA1892
balmain - 08.05. Odpovědět

Bohužel podle toho pak ty výkony vypadají. Vidíš to nulové nasazení, protože peníze příjdou (a když ne půjdu jinam, protože jsem "hvězda"). Žádná chuť něčeho dosáhnout, porvat se za klub. Od Liverpoolu by se ti šašci mohli učit, včera to bylo opravdu ukázkové nasazení.

balmain
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články