Zpět na » Premier League » Rio Ferdinand je na užším seznamu na post sportovního ředitele Manchesteru United

Premier League - Rio Ferdinand je na užším seznamu na post sportovního ředitele Manchesteru United

Rio Ferdinand je na užším seznamu na post sportovního ředitele Manchesteru United © 90min.com, fotbalportal.cz - Rio Ferdinand

2

Líbilo se

30.04. - Nedávno po tom volal Danny Higginbotham. Podle něj potřebuje Manchester United fotbalového ředitele. Vše se k tomu schyluje. Ed Woodward, výkonný místopředseda Red Devils, by měl před startem příští sezóny dořešit potřebné náležitosti. Jedním z hlavních kandidátů má být Rio Ferdinand, bývalý obránce slavného klubu z Old Trafford.

Stále je ovšem nejasné, kdo se stane prvním sportovním ředitelem Manchesteru United. Podle zdrojů Sky Sports chce Ed Woodward vše projednat s Riem Ferdinandem na schůzce, která by se měla jistě uskutečnit před startem příští sezóny.

Rio Ferdinand je jedním z několika kandidátů, ale měl by patřit mezi hlavní favority na novou pozici. Jako hráč strávil v Divadle snů dlouhých 12 let.

Očekává se, že člověk, který přijde na nově vytvořený post sportovního ředitele, se zaměří na transfery, přestupový trh, akademii a podporu manažerského týmu.

Ole Gunnar Solskjaer, který během března podepsal tříletou smlouvu a stal se hlavním manažerem Manchesteru United na plný úvazek, je ochoten spolupracovat se sportovním ředitelem a podílet se na diskuzích ohledně možných posil.

Naproti tomu Solskjaerův předchůdce José Mourinho byl zásadně proti tomu. Během svého hráčského působení odehrál Rio Ferdinand v dresu Manchesteru United 455 utkání a posbíral 6 ligových titulů. Vyhrál s ním i Champions League.

Mluví se také o Paulu Mitchellovi z Lipska, který v minulosti pracoval pro Southampton a Tottenham.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 02.05. Odpovědět

Já nechápu proč se nepodepíše Van der Saar ?

Kuzma

Úžasné, zkušenosti = NULA.

BeckhamKakaZidane
Wazz - 01.05. Odpovědět

asi tak...měl to být Phelan...je sice fajn ,že má svou vlastní obchodní( #5 ) značku ,ale Rio v tomhle odvětví podle mě neví která bije.. Smajlík 11

Wazz
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články