Zpět na » Premier League » Paul Pogba se soustředí pouze na Manchester United, nedělá si obavy Ole Gunnar Solskjær

Premier League - Paul Pogba se soustředí pouze na Manchester United, nedělá si obavy Ole Gunnar Solskjær

Paul Pogba se soustředí pouze na Manchester United, nedělá si obavy Ole Gunnar Solskjær © dailymail.co.uk, fotbalportal.cz - Ole Gunnar Solskjaer a Paul Pogba

3

Líbilo se

13.04. - Hodně se o tom mluví. Paul Pogba údajně postupně zahajuje námluvy s Realem Madrid. Zinedine Zidane by jej velmi rád viděl ve svém kádru a francouzský záložník ke svému slavnému krajanovi také chová velkou úctu. Jeho výkony v posledních týdnech poněkud upadly. Ole Gunnar Solskjaer ovšem odmítá, že by se jeho svěřenec soustředil na něco jiného než na Manchester United.

Když v prosinci usedl na lavičku Red Devils, Paul Pogba pod ním kouzelně pookřál. Rázem byl velmi často tím nejlepším hráčem na hřišti. Ole Gunnar Solskjær francouzského záložníka pořádně oživil. Ten během jedenácti zápasů hned devětkrát skóroval.

Jenomže od 18. února trvá desetizápasová série bez vstřeleného gólu. Pokud počítáme utkání v klubu i v reprezentaci. Také to přichází zrovna v době, kdy se začíná spekulovat o jeho možném přestupu do Realu Madrid.

Na Santiago Bernabéu se vrátil Zinedine Zidane. Pogbův krajan. Oba se navzájem velmi obdivují. Během minulého měsíce sám Pogba přiznal, že hrát za Real Madrid musí být snem každého hráče. Zidane uvedl, že se mu hra šestadvacetiletého záložníka hodně líbí.

Ole Gunnar Solskjær ovšem odmítá názor, že by Paul Pogba nyní v rozhodující fázi sezóny myslel na něco jiného než na Manchester United a na své výkony.

„Můžou tam být určité zvěsti, můžou to být zprávy v médiích...nikdy nevíte, co všechno se objeví.“

„Vždy, když s Paulem mluvím, tak je pozitivní. Nezaznamenal jsem u něj žádnou změnu.“

„Soustředí se pouze na své výkony. Je hrdým hráčem, který se vždy snaží odevzdat to nejlepší.“

„Proti Barceloně to byl jeho nejlepší fyzický výkon. Nikdy takhle v dresu Manchesteru United neběhal. Byl brilantní ve svém nasazení, úsilí i přístupu k zápasu.“

Uvidíme, jestli Paul Pogba skutečně zůstane na Old Trafford. Nebo snad poputuje za Zinedinem Zidanem?

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 14.04. Odpovědět

uz jste taky zkusili tu novou stranku www.ferovesazeni.cz?
z poslednich 21 tipu maji super bilanci 18 vyhernich... neco takovyho tady jeste nebylo :)

Kuzma - 13.04. Odpovědět

Mě to prostě nedá. Pogba může být s přehledem nejlepší záložník světa, jen by musel zápas co zápas hrát naplno. Když se mu chce, je ho celé hřiště, ale když nemá svůj den, tak se jen tak plouží a neustále nadává na rozhodčí. Kdyby měl mentalitu třeba De Bruyneho, tak i United je v tabulce mnohem výš.

Kuzma
Danza - 13.04. Odpovědět

Není, United vidí v tabulce vysoko jen fanoušci United. Ten tým co teď máte se po sezoně rozprodá. Majitel bude mít radost kvůli penězům. Přivedete průměrný hráče protože u vás není jistota LM a s Evertonem budete bojovat o šestý misto. V neposlední řadě si na vás prodávající a agenti náměstí kapsy, protože si to necháte líbit jako u pogby. Skvělá koncepční práce jak zničit nejúspěšnější anglický klub. Poděkujte majiteli, je to hlavně jeho zásluha.

Danza
Kuzma - 13.04. Odpovědět

Já to černě vůbec nevidím. United si uvědomují, že budou muset posílit a peníze na přestupy jsou. Ole bude preferovat mladé hráče, pro které bude ctí hrát za United a nebudou to žoldáci, které zajímají jen peníze. Kluby, které budou mít v nadcházející sezoně problémy bude Chelsea a Arsenal. Pokud odejde z Tottenhamu Erikson, tak i oni budou mít problém udržet své hvězdy. Ten tým nic nevyhrál, to nadšení ze hry jim taky opadne. Každý chce trofeje.

Kuzma
balmain - 13.04. Odpovědět

Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

balmain
balmain - 13.04. Odpovědět

ty ses rozhod stát největším ubožákem na tomhle webu viď?

balmain
Danza - 13.04. Odpovědět

Jen ti sundavam ty růžový brejličky balmaine. Oleho vyhodí za rok, možná i dřív jestli to posere a nedostane se do LM. Mladíky stavět nebudete, pokud chcete uspět jinde než v Carabao Cupu. Největší Ubohost se deje v United, jen ty, wazz a další jste agresivní když vám to někdo řekne.

Danza
Danza - 13.04. Odpovědět

Tak chelsea už ve srackach je x let, presto furt něco vyhrává. V Arsenalu je podobná situace jako u vas, boj o LM je tou největší ambicí klubu. Tottenham půjde spíš nahoru pokud zůstane Poche, k tomu stadion novej...eriksenovi da zidak 200k týdně a zůstane. Černě to nevidím, ovšem s titulem si minimálně deset let pockate.

Danza
balmain - 13.04. Odpovědět

Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

balmain
Wazz - 14.04. Odpovědět

Smajlík 2 Smajlík 2no jo Danza to je takovej místní african expert(čti idiot)....v životě to měl těžký.. kopal maximálně do uschlýho psího hovna na ulici před dětským domovem kde vyrůstal ,protože rodiče toho nepovedenýho dementa radši odložili, a pravidelně tu věští budoucnosut Anglické ligy na deset let dopředu...nejčastěji tyhle zoufalé vzlyky plodí když United vyhrajou...logicky.. pokaděný spoďáry ho donutí se sem jít trochu vyzuřit Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 takovej Danzův seznam dětských přání

Wazz
Reklama
Reklama
Nejnovější články