Zpět na » Premier League » Co když David de Gea neprodlouží? United si místo něj vyhlédli tyto dva brankáře

Premier League - Co když David de Gea neprodlouží? United si místo něj vyhlédli tyto dva brankáře

Co když David de Gea neprodlouží? United si místo něj vyhlédli tyto dva brankáře © theguardian.com - David de Gea

4

Líbilo se

08.04. - BULVÁRNÍK Španělský gólman David de Gea se stále nedomluvil s Manchesterem United na nové smlouvě a manažer Ole Gunnar Solskjaer se připravuje i na možnost, že k dohodě mezi oběma stranami nedojde. Z tohoto důvodu má v hledáčku brankáře Evertonu Jordana Pickforda a Jana Oblaka z Atlétika Madrid, z nichž jeden by měl de Geu v případě jeho odchodu nahradit.

De Gea už roky patří mezi největší opory United, momentálně ale není jisté, zda tomu tak bude i nadále. Španělskému reprezentantovi má totiž už příští rok vypršet smlouva na Old Trafford a na nové se s klubem stále nedohodl.

Jenže konec sezóny se blíží a United by tak mohli být v případě dalších neshod v jednáních nuceni de Geu zpeněžit, pokud o něj nechtějí příští rok přijít bez náhrady. Toho by rád využil zejména Paris Saint-Germain, jenž si španělského gólmana vyhlédl jako svůj hlavní letní přestupový cíl.

Solskjaer si už pro všechny případy vyhlédl dva brankáře, kteří by mohli de Geu na Old Trafford nahradit a jedním z nich je podle deníku Express opora Evertonu a anglické reprezentace Jordan Pickford, jehož příchod by United mohl vyjít až na 60 milionů liber.

Druhou možností je hvězda Atlétika Madrid Jan Oblak, který je už pár let považován za jednoho z nejlepších brankářů na světě, a United by v případě jeho podpisu zřejmě museli překonat rekordní částku utracenou za brankáře, kterou drží Chelsea podpisem Kepy Arrizabalagy za 71 milionů liber.

Situace kolem de Gey se přitom stále nevyjasňuje, hvězdný gólman údajně nadále požaduje po klubu plat ve výši 350 tisíc liber, se kterým by se stal nejlépe placeným brankářem fotbalového světa.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 11.04. Odpovědět

Plat 350/week je dost, ale jestli si to někdo zaslouží tak je to David. Když porovnáme přínos DDG a Sancheze, který bere ještě víc, tak není co řešit.
Pokud by však odešel a my potřebovali náhradu, tak jedině Oblak. Pickford by asi těžko snášel ten tlak. Oblak je v tomto případě zkušenější.

Kuzma
- 09.04. Odpovědět

uz jste taky zkusili tu novou stranku www.ferovesazeni.cz? z poslednich 21 tipu maji super bilanci 18 vyhernich... na dneska a zitra maji zase super tipy na LM :)

Otázka je jestli by mu ty love vůbec byl někdo ochotný dát.

MESSIFCB
Jackopz - 09.04. Odpovědět

Som jediný komu príde Pickford extrémne preceňovaný ?

Jackopz
MrTiger - 08.04. Odpovědět

Pokud vážně odejde, tak jedině ten oblak, popřípadě bych šel do stegena, ale toho barva nedá

MrTiger
MrTiger - 08.04. Odpovědět

*barca

MrTiger
Ministr - 08.04. Odpovědět

Já bych ho vyhodil, když tak chce. Stejně jeho forma je horší a horší.

Ministr
Reklama
Reklama
Nejnovější články