Zpět na » Premier League » Jürgen Klopp po výhře nad Saints: Proč bychom měli hrát jako Manchester City?

Premier League - Jürgen Klopp po výhře nad Saints: Proč bychom měli hrát jako Manchester City?

Jürgen Klopp po výhře nad Saints: Proč bychom měli hrát jako Manchester City? © skysports.com, fotbalportal.cz - Klopp: Proč bychom měli hrát jako City?

1

Líbilo se

06.04. - Byl to pro ně těžký duel. O vítězství rozhodli až v závěrečné desetiminutovce. Ale zápas v Southamptonu zvládli a po výhře 1:3 se vrátili na vedoucí příčku tabulky Premier League. Jsou dva body před City, ovšem mají odehráno o utkání více než Citizens. Jürgen Klopp po zápase mluvil o tom, že Liverpool nemůže hrát jako jeho největší konkurent. A ptal se, proč by také měl?

Boj o mistrovský titul v Premier League zůstává stále velmi napínavý. Liverpool v pátek zvládl utkání 33. kola na půdě Southamptonu. Domácí Saints šli sice do vedení, ale Reds pak vstřelil tři góly a otočili skóre na konečných 1:3.

To znamená, že jsou nyní na první příčce ligové tabulky. Mají o dva body více než Manchester City. Jenomže svěřenci Pepa Guardioly mají odehráno o duel méně.

Zatímco Manchester City v posledních zápasech zdolává své soupeře (Cardiff, Fulham) poměrně snadno, Liverpool musí dřít až do poslední minuty.

Jürgen Klopp ale uvedl, že Reds zkrátka jdou svou vlastní cestou a hrají svým vlastním stylem. Nechápe narážky na to, proč jeho tým nehraje jako City.

„Výkon nebyl úplně na nejvyšší úrovni, ale tohle všechno je o boji.“

„Lidé po nás chtějí, abychom hráli jako Manchester City. Ale my nemůžeme udělat. Proč bychom to měli dělat? Hrajeme svůj vlastní fotbal. Je to pěkný způsob a opravdu dobrý způsob.“

„Teď máme 82 bodů. To jsme dokázali v této bláznivé lize s těmito neuvěřitelně silnými soupeři. Všichni na nás číhají. Jsem opravdu pyšný. Je to neskutečné.“

„Jsem skutečně spokojený s naším výkonem i s hrou, protože jsem věděli, že to tady pro nás bude těžké. Není snadné tady vyhrát. My jsme to dokázali.

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

uz jste taky zkusili tu novou stranku www.ferovesazeni.cz?
z poslednich 21 tipu maji super bilanci 18 vyhernich... neco takovyho tady jeste nebylo :)

leosmesos
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články