Zpět na » Premier League » Paul Pogba: Hrát za Real Madrid pod Zidanem musí být snem pro každého

Premier League - Paul Pogba: Hrát za Real Madrid pod Zidanem musí být snem pro každého

Paul Pogba: Hrát za Real Madrid pod Zidanem musí být snem pro každého © skysports.com, fotbalportal.cz - Paul Pogba

3

Líbilo se

21.03. - Říká, že je v Manchesteru United šťastný. Ovšem zároveň mluví o tom, jaký by to byl splněný sen, kdyby se objevil v dresu Bílého baletu a u trenérského kormidla by přitom stál Zinedine Zidane. Paul Pogba tvrdí, že o takové věci musí snít každý fotbalista. Teď se každopádně soustředí na své angažmá na Old Trafford. O své budoucnosti nechtěl příliš mluvit.

Legendární Francouz se velmi rychle vrátil na lavičku Realu Madrid. S ním dobyl třikrát v řadě triumf v Lize mistrů. Po skončení sezóny 2017/2018 se ale rozhodl odejít. Ovšem už je zpět. Zinedine Zidane je opět hlavním koučem Bílého baletu. Má mít volnou ruku při přestupech.

Real Madrid je samozřejmě už tak obrovským lákadlem pro každého fotbalistu. Jenomže díky Zidanovi je toto magické místo ještě lákavější. Právě aura tohoto úžasného hráče a úspěšného trenéra dokáže přilákat i ty největší hvězdy. Smlouvu má podepsanou až do června roku 2022.

Během minulých přestupových období se hovořilo o tom, že by Manchester United mohl opustit Paul Pogba. A je jisté, že by za svým krajanem měl zájem zamířit. Zároveň říká, že je v Divadle snů šťastný.

„Vždy jsem říkal, že Real Madrid musí být snem pro každého. Je to jeden z největších klubů na světě. Také je tam nyní trenérem Zinedine Zidane. To je sen pro každého, kdo má rád fotbal.“

„Prozatím jsem v Manchesteru. Nevím, co přinese budoucnost. Jsem v Manchesteru a jsem šťastný.“

Danny Higginbotham si ovšem nemyslí, že by tyto komentáře mohly snad znamenat, že by Paul Pogba chtěl utéct z Manchesteru.

„Je to očividně otázka, která byla Pogbovi přímo položena. Vypadá to, že je v Manchesteru United velmi spokojený. Naznačují to i jeho výkony. Vidí, že Ole Gunnar Solskjaer teď staví tým kolem něj.“

„Někdy zkrátka hráči říkají, že je sen hrát za Real Madrid. Když takovou otázku hráči dostanou, tak takto prostě odpovědí. Viděli jsme to i u Edena Hazarda.“

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Ministr - 21.03. Odpovědět

Klasickej zrádce. Jasně řiká, chci do Realu. Hned bych ho vyřadil z týmu.

Ministr
DeviI - 24.03. Odpovědět

Jasně řekl pravej opak,otázka je co má opravdu v hlavě....

DeviI

Wazz zkusil a od té doby žije v karavanu, moc bych tomu nevěřil.

Shattered
Wazz - 21.03. Odpovědět

jj a prodávám tu jako špinavou kurvu tvou matku...

Wazz
Reklama
Reklama
Nejnovější články