Zpět na » Premier League » Maurizio Sarri varuje: Příliš velký tlak může být pro Hudson-Odoie nebezpečný

Premier League - Maurizio Sarri varuje: Příliš velký tlak může být pro Hudson-Odoie nebezpečný

Maurizio Sarri varuje: Příliš velký tlak může být pro Hudson-Odoie nebezpečný © skysports.com, fotbalportal.cz - Hudson-Odoi

1

Líbilo se

09.03. - Ve čtvrtek strávil proti Dynamu Kyjev jen závěrečných 12 minut, ale i tak na sebe znovu stihl parádně upozornit. Chelsea pomohl gólem k vítězství 3:0. Někteří fanoušci i experti se domnívají, že už přichází jeho čas. Přitom je tomu teprve 18 let. Callum Hudson-Odoi může mít před sebou velkou a zářivou budoucnost. Maurizio Sarri jej ale chce uchránit od příliš velkého tlaku.

V odvetném utkání v minulém kole Evropské ligy proti švédskému Malmö zazářil. Vstřelil jednu branku a byl vyhlášen hráčem utkání. Maurizio Sarri mu dává prostor především v této evropské soutěži. V ní si v této sezóně připsal už 7 startů a dal 3 góly.

V Premier League má na kontě v tomto ročníku pouhých 74 minut. Ani jednou se nepodíval do základní sestavy. Jen čtyřikrát naskočil z lavičky náhradníků.

Teď mu proti Dynamu Kyjev stačilo dvanáct minut, aby na sebe znovu strhl pozornost. Gólem v závěru uzavřel skóre na 3:0 pro Chelsea.

Už v předsezónní přípravě Callum Hudson-Odoi zaujal. Všimly si ho i jiné kluby. Mocně o něj stál Bayern Mnichov, který jej chtěl získat během lednového přestupního termínu. Hudson-Odoi ale setrval na Stamford Bridge.

Je velkým příslibem pro Blues. Maurizio Sarri jej chce uchránit před příliš velkým tlakem.

„Jsem přesvědčen o tom, že nemusí dělat nic pro to, aby mě přesvědčil. Je to velký dobrý hráč. Potřebuje se zlepšit. V 18 letech nemůžete být na vrcholu.“

„Bude připravený být na vrcholu v 22 nebo 23 letech. Musíme ho zlepšovat bez médií, bez tlaku médií, fanoušků i klubu. Na tréninku se jeví velmi dobře.“

„Když je vám osmnáct a je na vás vyvíjen tlak, může to být nebezpečné. Můžete ztratit hlavu, ztratit váš cíl. Cílem je se zlepšovat. Je to opravdu nebezpečné. To je důvod, proč o něm nechci mluvit.“

Uvidíme, jak tedy bude italský kouč v budoucnu s Hudson-Odoiem nakládat. Potenciál je v tomto mladém hráči obrovský.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 09.03. Odpovědět

Smajlík 2 už jen slova odchovanec chelsea je oxymoron jak sviň... Smajlík 2 Smajlík 2

Wazz
Danza - 09.03. Odpovědět

Ty si taky oxymorón ty čůráku bez čůráka ;)

Danza
Wazz - 09.03. Odpovědět

klídek hormóne Smajlík 8 sám ještě ani nevíš na co ho máš ty šišo

Wazz
Danza - 09.03. Odpovědět

Největší impotenti fandí Spartě a účkům. Ty podle mě fandíš oboum co???

Danza
Wazz - 09.03. Odpovědět

nevím o co se furt snažíš ty hloupé dítě ,ale nejde ti to..pro tvý info spartě fakt nefandím... Smajlík 3 komu fandíš ty? ať se můžu zasmát

Wazz

Ahoj, pardon, že se míchám do žhavé diskuse, ale ty jsi tu nový? Nebo si tě nepamatuji? Vím, že po příchodu Solskjaera do Manchesteru se zvedl příliv fanoušků United, tak jen abych si tě mohl zařadit. :-)

doc_Uefalona

Totiž jestli jsi kapkou této vlny, nebo ne?

doc_Uefalona
Danza - 09.03. Odpovědět

Jsem fanda United, protože když mi bylo deset, líbilo se mi jak furt vyhrávali. Taky fandím Bayernu, PSG(ale těm jen chvíli, dříve sem fandil Lyonu), Juventusu a Barceloně v la lize a Reálu v lize mistrů (tuhle sezonu ale ne). Wazz je taky fanda United, akorát nemá čůráka, je to místní idiot.

Danza

Tedy, to je tučný výčet. Jak to stíháš sledovat? Ano, Wazz je fanouškem Manchesteru, to mi došlo, ale jde mi o to od kdy. ;-)

doc_Uefalona
Wazz - 09.03. Odpovědět

United fandím cca od 1997 ,ale to jste se vy dva ještě houpali tátům v koulích Smajlík 7

Wazz
Wazz - 09.03. Odpovědět

tady na Fotbalpotrál chodím už přes deset let...spíš by mě zajímalo co ty jsi za náplavu?

Wazz
Danza - 09.03. Odpovědět

Wazz vždycky reaguje rychle, ale počty do deseti mu dávají zabrat. Příště se ptej radeji na jednodušší věci např jakou má rád zmrzlinu, co dělá maminka, jestli už byl dělat e e...

Danza
Wazz - 09.03. Odpovědět

Smajlík 2 Smajlík 2 chlapče chlapče...bež si dat tabletku na uklidnění..máš zase záchvaty

Wazz

Wazzi, na FotbalPortalu už jsem registrovaný spoustu let. Bohužel jsem zde ze studijně-profesních důvodů nemohl poslední čtyři roky přispívat. Tento výpadek způsobil například i to, že jsem si tě nepamatoval. Snad mi tento přirozený nedostatek odpustíš. Chtěl jsem pouze vědět, do jaké sociální skupiny si tě mám zařadit. Bohužel na mě neděláš dobrý dojem. Pokud skutečně fandíš Manchesteru od roku 1997, pak ti dnes bude okolo třiceti let a takto "vyspělý" člověk už by měl být mentálně vyspělejší.

doc_Uefalona

Kde však nastala chyba? Zanedbaná výchova? Tragická událost v osobním životě? Profesní neúspěch? Něco tě očividně silně poznamenalo, což má za následek tvé jednání pubertálního hocha v dospělé schránce. Držím palce, ať se daný problém brzy vyřeší. :-)

doc_Uefalona
Chronic - 09.03. Odpovědět

Wazz je tu minimalne od 2007 co jsem tu registrovanej ja

Chronic
Wazz - 10.03. Odpovědět

Pane Docent nedošlo mi ,že by Vaše nadřazenost mohla být kdy dotčena tím, že budete označen:"houpajícím se v koulích". Ba dokonce naplaveninou po tom ,co jste byl nepřítomen..chtěl bych se tu tedy veřejně omluvit a doufat ,že nebudu zaškatulkován mezi ty ,co na vaše vysokobalhorodí nedělají dobrý dojem.Děkuji

Wazz

Wazzi, vůbec se necítím být dotčen, to jsi mě špatně pochopil. Spíše jsem byl zařazen tvým jednáním, které mi přijde poněkud nedospělé, což ale nesouvisí pouze s narážkami na moji osobu. Doporučil bych ti více číst, zlepší to nejen tvé slabé porozumění textu, ale i gramatiku. ;-)

doc_Uefalona

*zaražen, omlouvám se za chybu způsobenou mobilním telefonem.

doc_Uefalona
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články