Zpět na » Premier League » Ole Gunnar Solskjær se obává, že si Alexis Sánchez poškodil vazy v koleni

Premier League - Ole Gunnar Solskjær se obává, že si Alexis Sánchez poškodil vazy v koleni

Ole Gunnar Solskjær se obává, že si Alexis Sánchez poškodil vazy v koleni © skysports.com, fotbalportal.cz - Alexis Sánchez

2

03.03. - Nastoupil v základní sestavě, ale krátce po startu druhé půle se v bolestivé grimase chytl za koleno a bylo zle. Alexis Sánchez musel proti Southamptonu vystřídat v 52. minutě. I bez něj nakonec Manchester United v závěru vybojoval cennou výhru 3:2. Ole Gunnar Solskjaer se však obává, že se bude muset bez chilského reprezentanta obejít delší dobu.

Norský trenér se totiž domnívá, že si Alexis Sánchez poškodil vazy v koleni, což vždy znamená dlouhodobou absenci. Chilana v duelu se Svatými nahradil Diogo Dalot, který ihned po minutě na hřišti přihrál na gól Pereirovi. Zápas se nadmíru povedl Lukakuovi, jenž vstřelil dvě branky a zařídil výhru 3.2.

Ole Gunnar Solskjær to se zraněním Alexise Sáncheze nevidí moc růžově.

„Ještě to nevíme. Dostal úder do kolena.“

„Mohli by to být vazy. Uvidíme, jak to dopadne. Během neděle podstoupí další vyšetření a sken. Doufejme, že to nebude až tak vážné. Ale dokud neuvidíme výsledky vyšetření, tak můžeme jen spekulovat.“

„Musíme počkat.“

Pokud by se vážné zranění Alexise Sáncheze potvrdilo, scházel by týmu v nejdůležitějším období sezóny a také by přišel o velké zápasy v následujících dnech. Nejprve na Manchester United čeká odveta v osmifinále Ligy mistrů na půdě PSG a pak hraje v Premier League na Emirates Stadium, kde to Sánchez velmi dobře zná.

Více informací o Manchester United naleznete zde.