Zpět na » Premier League » Stevie G: Opouštět Reds se nechystám

Premier League - Stevie G: Opouštět Reds se nechystám

0

Líbilo se

18.02. - Steven Gerrard nevidí žádný důvod, proč by měl klub svého srdce v budoucnu opustit. Pokud i nadále ucítí přízeň fanoušků a klubu, zůstane. Liverpoolský tvůrce hry také upřesnil podmínky smlouvy, kterou s klubem v létě roku 2005 prodloužil.

Právě v daném období se spekulovalo o dalším působení reprezentačního záložníka. Nejčastěji byl spojován s londýnskou Chelsea. Třebaže byl přestupu velice blízko, rozhodl se zůstat v rodném městě.

„Nikdy nevíte, co přinese čas, ale jestli bude klub stále projevovat náklonnost a já zde budu šťastný jako doposud, zůstanu v klubu navždy. Párkrát jsem již byl přestupu blízko, v současnosti ale nad takovými věcmi nepřemýšlím,“ uklidňuje kapitán Reds fanoušky.

Dalším faktorem ovlivňujícím setrvání Stevena na Anfield Road bylo impozantní tažení Liverpoolu Champions League. Předtím totiž prohlásil: „S Liverpoolem chci bojovat o přední příčky tabulky Premier League a jiné triumfy, to mě v klubu udrží.“ Jakoby spoluhráči vyslyšeli jeho prosbu a vítězným finále nejprestižnější klubové soutěže udělali tečku za vydařenou pohárovou sezónou.

„Hned po sepsání nové smlouvy se objevily zvěsti, podle kterých mi kontrakt umožňuje v případě velice dobré nabídky odejít. Všechny příznivce mohu ubezpečit, že nic podobného smlouva neobsahuje.“

Karel Pernica / itv-football.co.uk, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články