Zpět na » Premier League » Villa se zaměřuje na konec sezóny

Premier League - Villa se zaměřuje na konec sezóny

0

Líbilo se

19.02. - Tři měsíce zbývají do konce letošního ročníku jedné z nejkvalitnějších ligových soutěží světa. Gareth Barry, reprezentační záložník a kapitán birminghamského mužstva, ještě nevidí nic ztraceno. Se svým týmem se až do konce hodlá rvát o co nejlepší umístění.

Uprostřed jednadvacetidenní pauzy vyráží Aston Villa tento týden na pětidenní soustředění do Ĺ panělska. Před náročným koncem ligy je to ideální příležitost, jak si po náročném programu odpočinout a dobít baterie.

„Většina hráčů odehrála velkou část zápasů. Během pauzy ve Ĺ panělsku se dají do kupy, aby ze sebe na hřišti mohli opět dostat maximum. Zapracujeme také na drobných nedostatcích naší hry,“ uvedl kapitán Barry.

„Naším dalším cílem je přilákat co možná nejvíce lidí na zbývající domácí zápasy a ukázat jim, na co se mohou těšit příští ročník.“

„Záměr klubu, ucházet se o přední příčky tabulky, je patrný i ze zimních nákupů. John Carew, Ashley Young a Shaun Malony, to vše jsou hráči světových kvalit. Právě takové lze v zimním přestupním termínu jen velice těžko získat a když už, tak za astronomické sumy,“ doplnil Barry.

Karel Pernica / itv-football.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články