Zpět na » Premier League » Kepa dostal pokutu ve výši týdenního platu. Poslechne Sarri Paula Mersona?

Premier League - Kepa dostal pokutu ve výši týdenního platu. Poslechne Sarri Paula Mersona?

Kepa dostal pokutu ve výši týdenního platu. Poslechne Sarri Paula Mersona? © skysports.com, fotbalportal.cz - Kepa Arrizabalaga

2

Líbilo se

26.02. - NEPŘEHLÉDNĚTE Vedení Chelsea se rozhodlo potrestat Kepu Arrizabalagu za jeho chování ve finále Carabao Cupu proti Manchesteru City. Španělský gólman v závěru odmítl vystřídat, což Maurizia Sarriho naprosto rozběsnilo. Po utkání oba celou věc bagatelizovali, ale nyní přichází první trest. Arrizabalaga přijde o jeden týdenní plat, což je 195 000 liber. A stihne jej ještě nějaký další trest?

Po utkání se k celé věci Maurizio Sarri musel vyjádřit. Řekl, že to celé bylo jen nedorozumění, každopádně jej čekal pohovor s Kepou Arrizabalagou. Nejdražší brankář světa ukázal velkou vzdorovitost a také to většina lidí chápala jako velký nedostatek respektu vůči svému manažerovi.

Něco takového ve fotbale na té nejvyšší úrovni snad opravdu ještě k vidění nebylo. Arrizabalaga přiznal svou velkou chybu. Za své chování se všem omluvil - Sarrimu, spoluhráčům, fanouškům i celému klubu.

„Hodně jsem o tom všem přemýšlel. I když došlo k nedorozumění, udělal jsem velkou chybu v tom, jak jsem s celou situací naložil a jak jsem se choval.“

„Chtěl bych tuto příležitost k tomu, abych se osobně omluvil trenérovi, Willymu, mým spoluhráčům i celému klubu. Stejnou omluvu bych chtěl nabídnout i fanouškům.“

„Poučím se z toho a přijmu jakýkoliv trest, který bude následovat. Klub rozhodne o tom, co bude nejvhodnější.“

Maurizio Sarri řekl, že si s Kepou Arrizabalagou vše vyříkali a že si gólman uvědomil své špatné chování. Přesto trest přišel. Arrizabalaga byl potrestán pokutou ve výši jednoho svého týdenního platu, což činí 195 000 liber. Peníze půjdou na dobročinné účely.

Ovšem například Paul Merson se domnívá, že tohle rozhodně nestačí. Podle něj by měl zůstat Kepa Arrizabalaga nějaký čas na lavičce náhradníků. Rozhodně zítra v duelu proti Tottenhamu ve 28. kole Premier League.

„Trenér musí ukázat sílu. Musí Kepu posadit. Musí to zkrátka udělat. Když jste trenérem, musíte ukázat, kdo je tady pánem. Jestliže vám hráč neprokáže respekt, nemůže hrát. Co by tomu pak řekli ostatní hráči?“

Ale skutečně Maurizio Sarri vyslyší rady Paula Mersona? Spíše to vypadá, že italský trenér, který rozhodně není v jisté pozici, na vše rychle zapomene a Kepu nechá mezi třemi tyčemi.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Miras - 27.02. Odpovědět

Když pročítám pročítám přispěvky všude možne, tak názor jako vy, potrestat Kepu lavicí, má drtivá většina lidí. I v Anglii. Ale mně zrovna příjde, že vážně jen chtěl ukázat, že je fit. Že to nebral z "taktického" hlediska. Takže můj názor je stavét dál.

Miras

hrube poruseni kazne a pokuta ve vysi tydenni mzdy? smesne. uz ten jeho prijem je absurdni, neb od zacatku sezony nechytl temer nic. ja bych mu ty love nechal, ale zakazal bych mu instagram, pouzivani mobilniho telefonu, kdyz bude v cobhamu, autobuse nebo na stadionu a prisny zakaz noseni sluchatek

ovmartin23

Ma to zaslouzene.ale posadit by ho mel ,aspon zitra.nemame duvod willimu neverit,ze by zachytal dobre Smajlík 4

BlueFor16years

Trapná pokuta, ale aspoň něco. Doufám, že zítra hrát nebude !

Bazingaaa
COKO - 26.02. Odpovědět

Měsíc hrát za rezervu a trénink s dorostem by ho naučilo.

COKO
Kuzma - 26.02. Odpovědět

A co má chudák Sarri dělat ? Myslím si, že by rád Kepu posadil, ale zároveň potřebuje bodovat v boji o TOP 4, a nemůže si dovolit posadit nejdražšího gólmana v této situaci, kdy sám ještě bojuje o své místo.
A výše pokuty ? Ta je smíchu ! Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Kuzma

Směšné! Z toho si dotyčný nic nevezme. Osobně bych ho posadil na lávku třeba na měsíc, tím by ho vytrestal daleko více a byl by alespoň v drobné nejistotě a příště by si podobný exces dvakrát rozmyslel. Je asi každému jasné, že brankář, který stál takový ranec by z dlouhodobého hlediska na lavici náhradníků nebyl řešením, ale rozhodně by to byl větší trest, než ta trapná pokuta. Tohle si prostě hráč k trenérovi dovolit nemůže!

Bolomsson85

Ty vole to je peněz...chudák... Smajlík 2 Smajlík 2

RoyKeane
F4BRE - 26.02. Odpovědět

Chudák, tohle je vážně moc tvrdý už Smajlík 13 ...

F4BRE
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články