Zpět na » Premier League » Eden Hazard do Realu Madrid už v létě? Chelsea kvůli trestu zřejmě prodá svoji hvězdu

Premier League - Eden Hazard do Realu Madrid už v létě? Chelsea kvůli trestu zřejmě prodá svoji hvězdu

Eden Hazard do Realu Madrid už v létě? Chelsea kvůli trestu zřejmě prodá svoji hvězdu © goal.com - Eden Hazard

5

Líbilo se

24.02. - BULVÁRNÍK Přestupový trest pro Chelsea za porušení pravidel při podpisu nezletilých hráčů bude nejenže překážkou pro revoluci, kterou v týmu chystal kouč Maurizio Sarri, ale pravděpodobně se podepíše i pod brzký odchod záložníka Edena Hazarda, který je dlouhodobě spojován s přestupem do Realu Madrid.

Blues tento týden jako rána z čistého nebe postihl trest ze strany FIFA za porušování pravidel při podpisech nezletilých hráčů, který ji zakazuje provádět v příštích dvou přestupových oknech jakékoli přestupy.

Klub sice údajně již pracuje na odvolání, které by mohlo trest až o rok odložit, ani tento krok ale zřejmě nepomůže udržet v klubu jednoho z nejdůležitějších hráčů.

Přestože na první pohled by se mohlo zdát, že díky nemožnosti přivést nové posily by v týmu měl hvězdný Eden Hazard zůstat, deník The Telegraph přichází s opačnou zprávou a podle ní se klub bude kvůli trestu snažit prodat belgického reprezentanta za každou cenu už v létě.

Přestupový trest pro Chelsea totiž zvyšuje potřebu Chelsea zpeněžit Hazarda, dokud má čas, belgická superstar má totiž na Stamford Bridge smlouvu už jen do léta 2020 a momentálně to nevypadá, že by odolala zájmu Realu Madrid a v anglickém klubu prodloužila.

Blues kvůli tomu podle všeho budou muset Hazarda prodat co nejdříve to půjde, aby získali finanční prostředky na příchod jeho náhrady, než pro ně začne platit přestupové embargo.

Hazardova cena se v současnosti odhaduje na 100 milionů liber a pokud by se Chelsea nepodařilo s hvězdným hráčem do léta prodloužit smlouvu, riskovala by možnost, že o něj o rok později přijde po jejím vypršení bez náhrady.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

očekávám ještě tak 100X do léta zvrat Hazard odejde/neodejde

Messi777

Já jsem v klidu... Zdroj 90min.com mluví za vše Smajlík 4

MaraHCFC

To dává asi takový smysl jako vyjádření ministryně Novákové o datech. Nebo baimana o united

vl4dc3v3sm1ru
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články