Zpět na » Premier League » Arséne Wenger nechápe odchod Aarona Ramseyho. Obrovská ztráta pro Arsenal, prohlásil

Premier League - Arséne Wenger nechápe odchod Aarona Ramseyho. Obrovská ztráta pro Arsenal, prohlásil

Arséne Wenger nechápe odchod Aarona Ramseyho. Obrovská ztráta pro Arsenal, prohlásil © skysports.com, fotbalportal.cz - Aaron Ramsey se těší na budoucnost pod Emerym

0

Líbilo se

19.02. - Bývalý manažer Arsenalu Arséne Wenger přiznal, že nechápe, proč jeho někdejší zaměstnavatel nechá po konci sezóny odejít záložníka Aarona Ramseyho, který se nedávno dohodl na smlouvě s Juventusem, kam zamíří jako volný hráč. Wenger je přesvědčen, že pod jeho vedením by Ramsey klub neopustil a myslí si, že jeho odchod bude pro Arsenal velkou ztrátou.

Osmadvacetiletý playmaker se v létě připojí k Juventusu, který podepsal s hráčem předběžnou smlouvu poté, co se Arsenal rozhodl neprodloužit Ramseyho kontrakt, který mu vyprší po letošní sezóně.

Ramsey hrál pod Wengerem 10 let a společně zvedli třikrát nad hlavu trofej pro vítěze FA Cupu, na čemž se Ramsey hned dvakrát podílel vítězným gólem.

Wenger nechápe, proč klub nepodepsal s hráčem novou smlouvu, protože měl dojem, že Ramsey chce na Emirates Stadium zůstat a očekává, že jeho odchod bude pro Arsenal vzhledem k jeho unikátnímu hernímu stylu velkou ztrátou.

„Bude to pro Arsenal velká ztráta. Musím ale říct, že to pro Ramseyho bude zajímavý krok,“ prohlásil Wenger.

„Je to hráč, který je skvělý ve hře dopředu. Jeho velkou předností jsou finální přihrávky a zajímavé náběhy z hloubi hřiště. V dnešní době nenajdete mnoho takových záložníků. Pro Juventus to bude zajímavá posila.“

Wenger nechápe, proč Arsenal s hráčem neprodloužil smlouvu a věří, že pokud by byl stále v klubu manažerem, velšský reprezentant by zůstal.

„Myslím si, že v tom nebyly peníze, ani touha hráče odejít. Dokud jsem byl v klubu, byl jsem přesvědčen, že Ramsey zůstane. Co se stalo potom, to nevím.“

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / goal.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Tak proč ho neprodloužil. V době, kdy se obvykle klíčovým hráčům prodloužují smlouvy, což rozhodně není rok do konce kontraktu, byl manažerem Wenger.

Polarnilisak

Tušim, že Ramsey sám nechtěl tenkrát prodloužit. Přesto ho ale Wenger stavěl a dával mu potřebný minuty.

NoIscoNoDisco
Wazz - 20.02. Odpovědět

Ramsey je nahraditelnej zas takovou vědu bych z toho nedělal..v itálii bude marnej a nakonec si ještě kanonýři budou mnout ruce...uvidíte

Wazz

Přes to? Přes co? Proč by neměl stavět hráče pod smlouvou?

Polarnilisak
DeviI - 19.02. Odpovědět

Souhlas

DeviI

Nějak se to blbě přilepilo...

Polarnilisak
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články