Zpět na » Premier League » Andy Cole: Özilova situace stále více připomíná nějaký komediální skeč

Premier League - Andy Cole: Özilova situace stále více připomíná nějaký komediální skeč

Andy Cole: Özilova situace stále více připomíná nějaký komediální skeč © skysports.com, fotbalportal.cz - Mesut Ozil a Unai Emery

3

Líbilo se

15.02. - Byl připraven do hry. Žádné zranění jej nesužovalo. Jenomže Unai Emery se rozhodl, že jej k zápasu proti BATE Borisov nevezme. Mesut Özil tak za Arsenal nenastoupil. Gunners ostudně prohráli v Bělorusku 1:0, navíc byl po úderu loktem v samotném závěru vyloučen frustrovaný Alexandre Lacazette. Andy Cole popisuje situaci okolo německého záložníka jako nějakou komedii.

Krátce poté, co byla potvrzena sestava týmu proti BATE Borisov, zveřejnil Mesut Özil na svém twitterovém účtu fotky z tréninku spolu se svými spoluhráči. Vypadal na nich dobře naladěn, a hlavně potvrdil, že byl zcela připraven nastoupit k zápasu.

S týmem ovšem vůbec neodcestoval. Po duelu vyjádřil podporu svým spoluhráčům i celému klubu. Napsal, že mužstvo sice nedosáhlo na výsledek, který by bralo, ale stále je před ním odveta, v níž se pokusí o postup.

Andy Cole byl při diskuzi na toto téma zmatený situací okolo Mesuta Özila. Nechápe, proč právě v této době Unai Emery německého záložníka nepoužívá.

„Momentálně se z toho stává něco jako komediální skeč. Moc dobře všichni víme, jak moc je talentovaný.“

„Manažer se rozhodl, že ho nechce v týmu. Proto, že nepracuje dostatečně tvrdě nebo něco podobného. Ale někdy si takový luxus nemůžete dovolit, že necháte bokem takového hráče. Mesut potřebuje dostat míč a pak je schopen vytvořit kouzelné věci.“

„V minulých letech, když byl u týmu ještě Arséne Wenger, to tak Arsenal dělal. Musíte nechat hrát své nejlepší hráče, když je potřebujete. Özil je jedním z nejlepších hráčů Arsenalu.“

„Pokud byste se zeptali Aubameyanga nebo Lacazetta: Chceš, aby Mesut hrál? Řeknou: Ano, jasně! Je to opravdu divné.“

Uvidíme, zda Unai Emery takové připomínky vyslyší. Od jeho příchodu do Arsenalu to ale každopádně vypadá, že Mesut Özil do jeho koncepce příliš nezapadá. Blíží se jeho konec na Emirates Stadium?

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články