Zpět na » Premier League » Finále Carling Cupu bez Henryho

Premier League - Finále Carling Cupu bez Henryho

0

Líbilo se

17.02. - Arsene Wenger nehodlá ani ve finále Carling Cupu proti Chelsea ustoupit od svého „pohárového“ systému, ve kterém dává příležitost hlavně mladým hráčům širšího kádru Arsenalu. Stejně tak jako pro Henryho zůstane brána finále zavřená i pro Williama Gallase, bývalého zadáka Blues.

Přestože francouzský taktik dával přednost mladíkům a náhradníkům, dokázali si Gunners senzačně proklestit cestu do carrdifského finále, hraného na Millenium Stadium. Borci jako Denilson, Aliadiere nebo Walcott velkou měrou pomohli porazit věhlasné soupeře, jakými byli Liverpool nebo Tottenham.

„Carling Cup je pro mě trošku zvláštní a ke konci to nebude jinak. Rozhodně by nebylo fér, kdybych poslal na hřiště všechny hvězdy, či opory týmu, protože neměli podíl na cestě do finále. Postavím kluky, kteří se úžasnou jízdou dostali až sem,“ řekl Arsene Wenger.

„S Thierym jsme už od začátku domluveni, že v Carling Cupu nastupovat nebude, takže v tom nevidím problém. Pokud ovšem vlivem zranění nepřijdeme o velký počet hráčů. Člověk nikdy neví, co se může přihodit. Když ale budou všichni v pořádku, nezahraje si,“ dodal kouč.

Julio Babtistovi, Abou Diabymu a Denilsonovi byla mimo Carling Cupu dána šance také ve středečním utkání FA Cupu, kde přehráli Bolton. Podanými výkony utvrzují trenéra ve svých kvalitách a ten jim na oplátku dává další možnosti prosadit se.

Karel Pernica / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články