Zpět na » Premier League » Ole Gunnar Solskjær zvyšuje cíle Manchesteru United: Chceme víc než jen TOP 4

Premier League - Ole Gunnar Solskjær zvyšuje cíle Manchesteru United: Chceme víc než jen TOP 4

Ole Gunnar Solskjær zvyšuje cíle Manchesteru United: Chceme víc než jen TOP 4 © skysports.com, fotbalportal.cz - Ole Gunnar Solskjaer chce alespoň TOP 3

5

Líbilo se

29.01. - David de Gea mluvil o tom, že v Manchesteru United stále nejsou spokojeni se současnou celkovou situací. Chtějí se co nejrychleji probít do TOP 4. Jenomže dočasný manažer Ole Gunnar Solskjaer má o něco vyšší cíle. Chce se svým týmem bojovat alespoň o třetí pozici. Na té je momentálně Tottenham, který je o sedm bodů napřed. Co ještě norský kouč k cílům United řekl?

Když Ole Gunnar Solskjær usedl na lavičku Manchesteru United, Red Devils se topili v krizi. Ze šestého místa ligové tabulky ztráceli na čtvrtou příčku jedenáct bodů. Ale norský manažer začal dělat zázraky. Hlavně přinesl lepší výkony a vynikající výsledky.

Dosud koučoval Manchester United v osmi soutěžních zápasech a všechny vyhrál. V Premier League šest, dva v FA Cupu.

Dostal klub do pátého kola FA Cupu, ve kterém se po včerejším losu utká s Chelsea. Také se chystá na osmifinále Ligy mistrů proti Paris Saint-Germain.

Navzdory rostoucímu počtu těžkých zápasů, Ole Gunnar Solskjær po svých hráčích vyžaduje, aby bojovali na všech frontách. Před úterním utkáním proti Burnley norský manažer prohlásil:

„Není to nějaký sen - být v TOP 4. Pro Manchester United by mělo být vždy cílem vyhrát ligu. V této sezóně to už dokázat nemůžeme, ale měli bychom se vrátit k této výzvě. Jsme v Champions League, stále jsme i v FA Cupu. Nemůžeme mluvit jen o tom, že chceme do TOP 4. Tak to zkrátka je.“

„Musíme se podívat na to, zda v tomto roce můžeme něco vyhrát. Jak už jsem řekl, jako manažer Manchesteru United jdu do každého zápasu s pocitem, že jej můžeme vyhrát.“

„Momentálně jsme šestí, takže jsme daleko od týmů na čele. V tuto chvíli se snažíme o to, abychom se dostali do první trojky. Nemyslím si, že bychom mohli realisticky přemýšlet o prvních dvou pozicích.“

„Jsem opravdu ohromen hráči a jejich touhou a týmovým duchem. Je to dlouhá cesta. Potřebujeme využít tyto měsíce, abychom byli připraveni na výzvu v příští sezóně. Je to reorganizaci. Začíná příprava na příští sezónu, aby bylo vše připravené na onu velkou výzvu.“

Dnes se tedy proti Burnley bude Manchester United pokoušet o devátou výhru v řadě pod Ole Gunnarem Solskjærem.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Přesně, nejsme arsenull.

BeckhamKakaZidane

Pogba udělá nový účes, to bude top. To taky stačí

vl4dc3v3sm1ru
Eidur - 29.01. Odpovědět

S jídlem roste chuť. Kdyby nevyhrával, mluvil by o tom, že chtějí být v TOP4.

Eidur
DeviI - 29.01. Odpovědět

Myslím,že zo Ole myslel úplně jinak Smajlík 7

DeviI

Taky si myslím Smajlík 7 ... tohle je přesně ten přístup, který hráči potřebují slyšet. Ne se alibisticky vymlouvat, ale dávat co nejvyšší cíle. Hráči potřebují slyšet, že jsou Manchester United a že to něco znamená. Pokud by přišel kolaps City a Liverpoolu, tak by měl mluvit o vytváření tlaku na první/druhou příčku.

Bal-lack
Eidur - 29.01. Odpovědět

Chcete mi říct, že pokud by za své působení urval třeba jen 7 bodů, že by tu vyhrožoval atakováním první trojky? A kdyby nezískal ani 1 bod, že by vykládal o TOP4? Chápu, jak to myslel a řekl to, co říct měl. Jsme United, TOP mančaft, blabla...nicméně to také říkal v souvislosti s jeho dosavadním úspěchem.

Eidur

Eidur já myslim,že by mluvil pořád stejně...on není z venku...on zná klub zevnitř...zná způsob myšlení a dna United...to že jeho manažerská práce bude vidět za několik měsíců,tak právě ta myšlenka to sebevědomí co vrátil hráčům bude jenom sílit...takže si troufám tvrdit, že on dokáže vymáčknout z hráčů max. přesně jak to dokázal Ferguson...všechno je to jenom psychologie...

RoyKeane

Tak v tomhle jsem za Eidurem. Kdyby posbíral z těch 7 zápasů například 16 bodů, tak o attacku na 3. místo mluvit asi nebude. Ale jakmile jej mají na dostřel, tak o tom mluvit prostě musí. Musí je do toho tlačit, musí jim dávat vysoké cíle. To je přesně ten rozdíl který Mourinho nepodchitil.
V těch největších klubek jakým jsou United a Madrid, Interisti i Chelsea fans prominou, musí být ta posychologie přesně taková jakou předvádí Ole, ne taková jakou předváděl Mourinho.

Bal-lack

V klubech těsně pod tím TOP zase hráči musí mít pocit, že to mohou dokázat, že jsou stejně dobří a že to všem dokáží. Občas pomůže že ten svět jde proti nim, ale v United? Kdo je jako lepší než United? Nikdo a proto je to pro ně zodpovědnost a zároveň pocta za takový klub hrát. Stejně tak v Realu.

Bal-lack

Ole prostě podchytil tu správnou mentalitu a když se vrátím o nějaký měsíc zpět k tomu jak mě tu někteří křižovali za to jak jsem proti United, tak konečně můžu říct, já to říkal celou dobu bylo to Mourinhem a před ním van Gaalem. Ole vrátil United tu správnou mentalitu a vrátil jim ten glanc a za to jsem ohromně rád a proti momentálnímu United nemůžu říct nic špatnýho.
Jsem rád za situaci Liverpoolu, jsem rád za situaci United. Ale i tak jsem schopný příjmat fakt, že se doba mění.

Bal-lack

... a jsem schopný příjmat fakt, že momentálně nejsilnějším hráčem v PL je City díky pěnezům od šejků a že se to jen tak nezmění.

Bal-lack
Kuzma - 29.01. Odpovědět

Manchester United musí mít ty nejvyšší ambice a Ole to moc dobře ví !

Kuzma

To je slovo chlapa - a ne jako nějaký Pochettino, kterému stačí se probojovat do TOP 4 ! Smajlík 7 Smajlík 17

pavelprvni
Cornero - 29.01. Odpovědět

United maj uplne jiny prostredky nez Tottenham a Ole nema tolik trenerskych zkusenosti jako Pochattino a v United se mu zatim jen dari takze jeste hyri optimismem.

Cornero

Ale prosimtě, Tottáč je stále před vámi a s jakým rozpočtem a s jakými možnostmi hraje Poche.
Na druhou stranu tlak na jeho tým, který hraje na hraně svých možnosti, aby měli lepší výsledky může uškodit.

To je hodně špatný příklad. Smajlík 7

Bal-lack
Wazz - 29.01. Odpovědět

Olé nemá malý ambice a to jsem rád... Smajlík 4

Wazz
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články