Zpět na » Premier League » Michy Batshuayi se z Valencie do Chelsea nevrátí. Klub jej pošle do Monaka

Premier League - Michy Batshuayi se z Valencie do Chelsea nevrátí. Klub jej pošle do Monaka

Michy Batshuayi se z Valencie do Chelsea nevrátí. Klub jej pošle do Monaka © thesun.co.uk - Michy Batshuayi

0

Líbilo se

13.01. - Belgický útočník Michy Batshuayi sice neuspěl na hostování ve Valencii, která s jeho výkony v poslední době ztratila trpělivost, do Chelsea se ale nevrátí, ta jej totiž obratem pošle na hostování do AS Monaka. Batshuayi se v Monaku znovu sejde s koučem Thierrym Henrym, který v minulosti vedl útočníka jako asistent trenéra belgické reprezentace.

Henry už na začátku týdne připustil, že by měl o Batshuayie zájem poté, co se hráče rozhodla po nepřesvědčivých výkonech zbavit španělská Valencia, kde měl útočník Chelsea hostovat do konce sezóny.

„Michy? Znám ho z belgické reprezentace, může to být velice zajímavý hráč,“ prohlásil Henry. „Ale znovu opakuji, že nic není hotové. Musíme být trpěliví. Je ale důležité mít hráče, kteří poznali mistrovství.“

Podle posledních informací jednání pokročila natolik, že Batshuayi by již brzy mohl obléknout dres francouzského klubu, který v pátek posílil také jiný hráč Chelsea, Cesc Fábregas.

Oba by měli týmu Thierryho Henryho výrazně pomoci v boji o udržení, tým totiž prohrál tři z posledních čtyř zápasů a momentálně se nachází až na 19. příčce tabulky, s pětibodovou ztrátou na nesestupové příčky.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Tak to se Fabregas chyta za hlavu Smajlík 5

BlueFor16years
Reklama
Reklama
Nejnovější články