Zpět na » Premier League » Arsenal je blízko dohody s Barcelonou. Denis Suárez zamíří na Emirates na hostování

Premier League - Arsenal je blízko dohody s Barcelonou. Denis Suárez zamíří na Emirates na hostování

Arsenal je blízko dohody s Barcelonou. Denis Suárez zamíří na Emirates na hostování © wstale.com - Denis Suarez

2

Líbilo se

12.01. - VIDEO Arsenal se údajně velice přiblížil k dohodě s Barcelonou na příchodu španělského záložníka Denise Suáreze na hostování do konce sezóny. Suárez, o kterého kromě Arsenalu jevili zájem také Chelsea nebo AS Řím, se osobně zná s manažerem Arsenalu Unaiem Emerym, pod nímž působil během svého hostování v Seville.

Arsenal vidí Denise Suáreze jako možnou náhradu za Aarona Ramseyho, který se dohodl na smlouvě s Juventusem a v létě Emirates Stadium opustí jako volný hráč.

Suárezův příchod osobně dojednal se svým bývalým klubem vedoucí fotbalových vztahů Arsenalu Raul Sanllehi, velkou měrou se ale o něj měl zasloužit manažer Kanonýrů Unai Emery, který hráče přesvědčil k příchodu na Emirates.

Bývalý hráč Manchesteru City nejprve zamíří do Arsenalu na půlroční hostování, součástí dohody by však měla být klauzule, která Arsenalu umožní v případě zájmu koupit hráče natrvalo.

Emery ve čtvrtek potvrdil, že Arsenal nebude tento měsíc podepisovat žádné nové hráče natrvalo a pokud někteří hráči přijdou, tak jen formou hostování.

„Nemůžeme podepisovat nikoho natrvalo. V lednu přijdou hráči jen na hostování,“ oznámil španělský manažer Arsenalu.

„Nevím, jaká je situace se Suárezem, ale vím, že klub pracuje na příchodu hráčů, kteří nám mohou pomoci a kteří přijdou touto formou (hostování).“

Pětadvacetiletý záložník zdědil po svém návratu do Barcelony v roce 2016 číslo 6 po legendárním Xavim a je schopen nastupovat jako střední záložník i křídlo. Právě jako křídlo nastupoval i během sezóny 2014/15 v Seville pod vedením Unaie Emeryho.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články