Zpět na » Premier League » Arsenal našel náhradu za Aarona Ramseyho. Je blízko podpisu záložníka Barcelony

Premier League - Arsenal našel náhradu za Aarona Ramseyho. Je blízko podpisu záložníka Barcelony

Arsenal našel náhradu za Aarona Ramseyho. Je blízko podpisu záložníka Barcelony © wstale.com - Denis Suarez

1

Líbilo se

06.01. - VIDEO Arsenal je blízko dokončení přestupu záložníka Barcelony Denise Suáreze, který by měl na Emirates Stadium nahradit Aarona Ramseyho. Suáreze, který se do Barcelony vrátil v roce 2016, zná osobně ze společného působení v Seville manažer Arsenalu Unai Emery.

O Suáreze jeví kromě Arsenalu velký zájem také AC Milán a AS Řím, španělský záložník ale dává přednost Arsenalu, který vede jeho bývalý kouč ze Sevilly Unai Emery.

Pro Suáreze se v každém případě bude jednat o vítaný krok, bývalý hráč Manchesteru City totiž po úspěšné sezóně 2016/17, kdy dostával pravidelné příležitosti v sestavě Barcelony, začal přicházet o své místo a letos nastoupil ve všech soutěžích k pouhým šesti zápasům.

Španělský záložník by proto měl být k dispozici za pouhých 20 milionů liber a Arsenal by tak poměrně levně přivedl náhradu za Aarona Ramseyho, který se s Arsenalem nedohodl na nové smlouvě a už v lednu by mohl zamířit do Juventusu.

Denis Suárez je produktem mládežnické akademie Manchesteru City, do prvního týmu se ale nikdy nastálo neprosadil a v roce 2013 odešel do Barcelony. Nicméně po úspěšném hostování v Seville jej podepsal Villarreal, odkud jej po pouhém roce díky výkupní klauzuli získal katalánský velkoklub zpátky.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články