Zpět na » Premier League » Chelsea odmítla i druhou nabídku za Hudsona-Odoie. Po Bayernu požaduje téměř 40 milionů liber

Premier League - Chelsea odmítla i druhou nabídku za Hudsona-Odoie. Po Bayernu požaduje téměř 40 milionů liber

Chelsea odmítla i druhou nabídku za Hudsona-Odoie. Po Bayernu požaduje téměř 40 milionů liber © newslocker.com - Callum Hudson-Odoi

1

Líbilo se

31.12. - Chelsea odmítla i druhou nabídku Bayernu Mnichov za útočníka Calluma Hudsona-Odoie ve výši 20 milionů liber a bavorský velkoklub informovala, že si talentovaného mladíka cení až na téměř 40 milionů liber. Bayern si stanovil Hudsona-Odoie jako svůj hlavní lednový přestupový cíl a Chelsea se zatím neúspěšně snaží přesvědčit k jeho prodeji.

Bayern Mnichov nadále tvrdě pracuje na podpisu teprve osmnáctiletého útočníka Chelsea Calluma Hudsona-Odoie, po nabídce ve výši 13,5 milionu liber ale neuspěl ani se svou druhou nabídkou na 20 milionů liber.

Chelsea po druhé odmítnuté nabídce Bayern Mnichov informovala, že anglického reprezentanta do 19 let, o kterého se zajímá také Borussia Dortmund, si cení až na částku blížící se 40 milionům liber.

Hudson-Odoi je odchovancem Chelsea, kde působí už od svých osmi let a je považován za jednoho z největších talentů, které mládežnická akademie tohoto klubu v posledních letech vyprodukovala.

Mladý útočník hrál klíčovou roli při loňském tažení Anglie za titulem mistrů světa do 17 let, kde nastoupil ke všem devíti utkáním a ve finále se třemi asistencemi podílel na výhře 5:2 nad Španělskem.

„Zajímalo se o něj už hodně klubů kvůli tomu, jakého dosáhl pokroku,“ sdělil německý novinář Raphael Honigstein.

„Jeho akcie dokonce vzrostly natolik, že se o něj po Borussii Monchengladbach začali zajímat i Dortmund a Bayern.“

„Je to samozřejmě efekt Jadona Sancha. Všichni si myslí, že se může stát dalším Sanchem a z mého pohledu si to stejné myslí i on. Věří, že se může stát dalším Sanchem a předvést v Bundeslize to, co on.“

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články