Zpět na » Premier League » Bayern Mnichov poslal druhou nabídku za senzaci Chelsea Calluma Hudsona-Odoie

Premier League - Bayern Mnichov poslal druhou nabídku za senzaci Chelsea Calluma Hudsona-Odoie

Bayern Mnichov poslal druhou nabídku za senzaci Chelsea Calluma Hudsona-Odoie © newslocker.com - Callum Hudson-Odoi

2

Líbilo se

30.12. - VIDEO Bayern Mnichov sice s první nabídkou neuspěl, to jej ale nezastavilo a podle zpráv televizní stanice Sky Sports poslal Chelsea druhou nabídku za útočníka Calluma Hudsona-Odoie, tentokrát ve výši 20 milionů liber. Bayern si stanovil anglického reprezentanta do 19 let jako svůj hlavní cíl pro lednové přestupové okno.

O teprve osmnáctiletý talent Chelsea se strhl velký boj německých klubů, jak již dříve informovala stanice Sky, Chelsea odmítla nabídku Bayernu ve výši 13,5 milionu liber za Hudsona-Odoie a za hráče požaduje více než 22,5 milionu liber.

Tomuto požadavku se Bayern výrazně přiblížil se svou druhou nabídkou ve výši 20 milionů liber, přičemž ve hře je i konkurenční Borussia Dortmund, která minulý rok uspěla s podpisem jiného anglického talentu Jadona Sancha z Manchesteru City.

Hudson-Odoi je odchovancem Chelsea, kde působí už od svých osmi let a je považován za jednoho z největších talentů, které mládežnická akademie tohoto klubu v posledních letech vyprodukovala.

Mladý útočník hrál klíčovou roli při loňském tažení Anglie za titulem mistrů světa do 17 let, kde nastoupil ke všem devíti utkáním a ve finále se třemi asistencemi podílel na výhře 5:2 nad Španělskem.

Osmnáctiletý Hudson-Odoi se dosud nedokázal výrazněji prosadit v kádru Chelsea. V letošní sezóně nastoupil pod vedením Maurizia Sarriho k pouhým pěti utkáním a z toho jen jedno bylo v Premier League.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Prodat ho za 20 a koupit Pulisiće za dvojnásobek... tomu říkám business

Bal-lack
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články