Zpět na » Premier League » Ole Gunnar Solskjær se těší na speciální návrat na Old Trafford

Premier League - Ole Gunnar Solskjær se těší na speciální návrat na Old Trafford

Ole Gunnar Solskjær se těší na speciální návrat na Old Trafford © skysports.com, fotbalportal.cz - Ole Gunnar Solskjaer

6

Líbilo se

25.12. - Už má sice premiéru na lavičce Manchesteru United za sebou, ale teď to bude přeci jen jiné. Ole Gunnar Solskjaer se poprvé objeví jako hlavní manažer Red Devils v Divadle snů. Na Boxing Day jej čeká utkání proti trápícímu se Huddersfieldu, který prohrál pětkrát v řadě. Norský trenér se na zítřejší zápas nesmírně těší. Říká, že je to pro něj rozhodně něco výjimečného.

V sobotu stál u kormidla poprvé. A byla to více než podařená premiéra. Manchester United zvítězil na půdě Cardiffu 1:5. Prezentoval se líbivou hrou, hráči měli velkou chuť. Poprvé od konce sira Alexe Fergusona nastříleli Rudí ďáblové 5 branek.

Získali důležité tři body a teď se již chystají na utkání proti Huddersfieldu na Old Trafford. Ole Gunnar Solskjær se nesmírně těší na Boxing Day a na nejlepší fanoušky na světě.

„Samozřejmě se snažíte udržet vaše emoce pod kontrolou, protože jsem tam, abych dělal svou práci, musím být soustředěný.“

„Není to snadné a nemyslím si, že to bude snadné, ale těším se na to a měli bychom se těšit na zápasy na Old Trafford.“

Fanoušci odhalili transparent pro Solskjaera během vítězství v Cardiffu a jsou připraveni zavěsit jej na Stretford End i při jeho návratu „domů“.

„Jsou to nejlepší fanoušci na světě. Samozřejmě už mám v klubu svou historii, ale vidím, že ten transparent je zvláštní. Já jen doufám, že v příštích pěti měsících udělám dost dobrou práci, aby mohli stále zpívat mé jméno, když se sem přijde někdo jiný.“

Navzdory slibnému startu Solskjaer trvá na tom, že kritika ze strany bývalých hráčů United může brzy přijít, pokud se nebude dařit.

„Nebojte se, že Gary (Neville) bude na mě opravdu tvrdý. Seděl jsem vedle něho v šatně po dobu 11 let a i vy znáte Garyho. Je teď placen za to, aby řekl svůj názor a samozřejmě by to měl dělat.“

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
DeviI - 26.12. Odpovědět

Ferguson bude konzultantem Man Utd
Manchester United opětovně zaměstnal Sira Alexe Fergusona. Bývalý dlouholetý manažer Red Devils bude nově vykonávat funkci poradce dočasného manažera Oleho Gunnara Solskjaera.

DeviI

Kdes to vycetl?To je fakt pravda?To by potom znamenalo ze Solskjaer zustane skoro na stopro v MU natrvalo(teda myslim na delsi smlouvu).No a s Fergusonem jako poradcem,to by vubec nemuselo byt marny!Jsem fakt hodne zvedav! Smajlík 4

tomogara
Kuzma - 25.12. Odpovědět

I my fanoušci se těšíme na Oleho návrat domů. Smajlík 7

Kuzma
Wazz - 26.12. Odpovědět

řekl bych že jedinej kdo se moc netěší jsou hráči Huddersfieldu Smajlík 1

Wazz
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články