Zpět na » Premier League » Maurizio Sarri cítí problém: Vůbec se mi nelíbila naše reakce po inkasovaném gólu

Premier League - Maurizio Sarri cítí problém: Vůbec se mi nelíbila naše reakce po inkasovaném gólu

Maurizio Sarri cítí problém: Vůbec se mi nelíbila naše reakce po inkasovaném gólu © standard.co.uk, fotbalportal.cz - Maurizio Sarri

4

24.12. - Chelsea podruhé za poslední čtyři ligová kola prohrála. Poprvé v této sezóně padla na Stamford Bridge. Loupil zde Leicester, kterému stačila jediná trefa Jamieho Vardyho. Maurizio Sarri nebyl po zápase vůbec spokojený. Nelíbila se mu především reakce jeho mužstva po inkasované brance. Podle něj to byla velice zvláštní a nedobrá reakce celého týmu.

Po prohře s Foxes sice Chelsea zůstává na čtvrté pozici, ale situace kolem ní se přeci jen změnila. Pátý Arsenal už má stejně bodů jako jeho londýnský sok. Přiblížil se i šestý Manchester United, který má nyní o 8 bodů méně než Blues.

Třetí Tottenham si poradil s Evertonem a odskočil Chelsea na rozdíl 5 bodů. Proti Liškám prohráli svěřenci Maurizia Sarriho od 51. minuty 0:1, ale do konce zápasu s tím nedokázali nic udělat.

„Zhruba 55 minut jsme hráli velmi dobrý zápas. Ale po inkasovaném gólu nebyla naše reakce vůbec správná.“

„Reagovali jsme jako tým, který je šokován. Byli jsme zmatení. Individuálním způsobem to bylo také špatně. Měli jsme pokračovat v tom, co jsme předváděli do té doby.“