Zpět na » Premier League » David Luiz stále věří, že se s Chelsea dohodne na nové smlouvě. Kde je zádrhel?

Premier League - David Luiz stále věří, že se s Chelsea dohodne na nové smlouvě. Kde je zádrhel?

David Luiz stále věří, že se s Chelsea dohodne na nové smlouvě. Kde je zádrhel? © sportsdroid.net - David Luiz

2

Líbilo se

11.12. - Brazilský bek David Luiz stále věří, že se s Chelsea dohodne na novém kontraktu a bude moci na Stamford Bridge zůstat i po letošní sezóně. Brazilskému obránci, který patřil mezi opory Chelsea při sobotním vítězství 2:0 nad Manchesterem City, má na konci letošní sezóny vypršet stávající smlouva a na nové se s klubem dosud nedohodl.

Přestože David Luiz také v letošní sezóně patří mezi klíčové hráče Blues, problémem při jednáních o jeho nové smlouvě je striktní politika Chelsea, která hráčům nad 30 let nenabízí delší kontrakty, než na jeden rok.

Na otázku, zda by přijal prodloužení smlouvy na Stamford Bridge pouze o jeden rok, David Luiz odpověděl: „Stále spolu jednáme, uvidíme, co přinese budoucnost. Miluji tento klub, každý ví, že chci zůstat.“

Luiz v sobotu připomněl své kvality ve sledovaném utkání proti Manchesteru City, kdy přispěl k výhře Chelsea jedním vstřeleným gólem a skvělým výkonem v defenzivě, kdy on a jeho spoluhráči jako teprve druhý tým v letošní sezóně s Citizens neinkasovali.

David Luiz věří, že Chelsea důležitá výhra nad obhájcem mistrovského titulu v Premier League nakopne a jeho klub třeba ještě promluví do boje o titul.

„Doufám, doufám, doufám, že ano. Ale zároveň vím, že se jedná o fantastický tým, který občas dokáže přijmout i porážku. Ale doufám, že jsme jim ublížili a pokud možno se jim v tabulce přiblížíme.“

Brazilský obránce také nabídl slova podpory útočníkovi Álvaru Moratovi, který se pro sobotní zápas nevešel ani na lavičku náhradníků a s jeho budoucností v Chelsea to momentálně příliš růžově nevypadá.

„Je to úžasný hráč i člověk a určitě to zvládne a vrátí se do týmu,“ dodal Luiz. „Je součástí této rodiny. Někdy jste v týmu, někdy ne, ale on je úžasný profesionál a má kvality na to nastřílet za Chelsea mnoho gólů.“

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články