Zpět na » Premier League » James Rodríguez: Vrátím se do Realu Madrid

Premier League - James Rodríguez: Vrátím se do Realu Madrid

James Rodríguez: Vrátím se do Realu Madrid © eltiempo.com - James Rodríguez

1

Líbilo se

10.12. - V létě roku 2017 se musel pakovat z Madridu pryč. Pod trenérem Zinedinem Zidanem neměl šanci se prosadit. V klíčových okamžicích sezóny na něj nezbylo místo ani na lavičce náhradníků. Zvolil proto dvouleté hostování v Bayernu. Nicméně od té chvíle uteklo spoustu vody a kolumbijský reprezentant James Rodríguez, jehož s velkou pompou kupoval Bílý balet po MS 2014, se asi vrátí zpět, byť to tak původně nevypadalo.

James Rodríguez, hvězda, kterou Real Madrid kupoval v roce 2014 jako nejlepšího střelce právě skončeného mundialu v Brazílii za 80 milionů eur z Monaka, nesplnila očekávání, která do ní vedení i fanoušci vkládali. Hned pod několika kouči musel bojovat o místo na trávníku, ovšem asi nejkrušnější život měl pod tím nejúspěšnějším. Zinedine Zidane ho postupně vyřazoval z okruhu svých oblíbenců a vrcholem bylo sledování finále Ligy mistrů v roce 2017 v Cardiffu jen z tribuny San Sira.

Jamesův pohár trpělivosti přetekl, chtěl pryč z Bernabéu. Jenže Real ho nedokázal prodat, a tak se na poslední chvíli domluvil s Bayernem Mnichov na dvouletém hostování s opcí na přestup ve výši 42 milionů eur.

Po rozpačitém rozjezdu v Allianz Areně se Kolumbijec chytil a v médiích se nemluvilo o ničem jiném, než že bundesligový suverén uplatní opci a bude mít za hubičku velmi kvalitního hráče. Dokonce se spekulovalo, že už existuje oficiální dohoda. Jenže letošní sezóna pod novým lodivodem Kovačem nezastihla v nejlepší pohodě nejen mužstvo, ale ani Jamese a o tom, že by Bayern onu klauzuli skutečně zaplatil, je ticho po pěšině.

Vrátí se James Rodríguez v létě do Bayernu?
Ano
Ne
Created with Survey Maker

Nyní to spíš vypadá, že se Kolumbijec vrátí zpět do Madridu, kde chce triumfovat a hned několik osob z jeho blízkého okolí tuto variantu potvrzují. „James miluje město a bude šťastný, pokud se vrátí do Realu Madrid," uvedla kolumbijská novinářka Laura Velásquez, která s ním dělala rozhovor. Dodala ještě, že by dokonce upřednostnil Bílý balet před Juventusem, kde hraje jeho kamarád Cristiano Ronaldo, a který se o něj také zajímá.

Ve stejném duchu mluvil i spolupracovník televizní stanice MEGA Gatti, jemuž prý James také potvrdil, že se chce vrátit. „James mi osobně řekl, že chce zpět do Realu."


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Nadpis vypadá, jak kdyby to veřejně prohlásil sám James.. ale že mě to ještě překvapuje u pana P.
To je jedno. Důležitá je otázka, jestli vůbec v Realu chceme dalšího lempla? Stačí nám Isco. (pokud by mě za tohle vyjádření chtěl někdo začít hejtovat, tak předestírám, že mám oba dva hodně rád, jen se snažím o objektivní kritiku)

sonnyblack
F4BRE - 10.12. Odpovědět

Já ho nakoukanýho moc nemám, ale měl jsem za to, že to je hráč o kterýho bude trošku mela. Takhle to vypadá jako by si ho snad měli přehazovat jako horkej brambor

F4BRE

James je skvělej fotbalista, do útoku výbornej. Ale nepředře se. A to mu do top fotbalisty chybí a taky je to důvod, proč pod Zidanem nehrál

sonnyblack
Reklama
Reklama
Nejnovější články