Zpět na » Premier League » Danny Welbeck zřejmě Arsenal v létě opustí. Zadarmo

Premier League - Danny Welbeck zřejmě Arsenal v létě opustí. Zadarmo

Danny Welbeck zřejmě Arsenal v létě opustí. Zadarmo © skysports.com, fotbalportal.cz - Danny Welbeck

1

Líbilo se

05.12. - Osmého listopadu v duelu proti Sportingu v rámci Evropské ligy možná Danny Welbeck hrál poslední zápas v dresu Arsenalu. Pravděpodobně jej potká stejný osud jako Aarona Ramseyho a také v létě opustí Emirates Stadium, aniž by za něj Gunners viděli jedinou libru. Welbeck je aktuálně po dvou operacích kotníku a zřejmě už si v této sezóně nezahraje.

Jeho současná smlouva vyprší v létě příštího roku. Podle zdrojů SkySports nemá vedení Arsenalu v úmyslu nabídnout Dannymu Welbeckovi nový kontrakt. Osmadvacetiletý útočník tedy dopadne velmi pravděpodobně stejně jako Aaron Ramsey. I tento velšský záložník by měl v létě odejít zdarma.

Danny Welbeck utrpěl zranění kotníku a během listopadu musel podstoupit dvě operace. Panují velké pochybnosti o tom, zda se bude moct vrátit do hry ještě v této sezóně.

Welbeck přišel do Arsenalu v roce 2014 z Manchesteru United, kdy podepsal smlouvu na 5 let. Dosud nastoupil v dresu Kanonýrů ke 126 zápasům. Bohužel jej často sužovaly zdravotní problémy.

Například v ročníku 2015/2016 vynechal šest měsíců kvůli poraněnému kolenu. Poté scházel londýnskému klubu například od května 2016 až do ledna 2017.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články