Zpět na » Premier League » Paul Merson nevidí v Arsenalu budoucnost pro Mesuta Özila

Premier League - Paul Merson nevidí v Arsenalu budoucnost pro Mesuta Özila

Paul Merson nevidí v Arsenalu budoucnost pro Mesuta Özila © skysports.com, fotbalportal.cz - Mesut Özil

1

Líbilo se

03.12. - Blíží se snad jeho konec na Emirates Stadium? Po reprezentační přestávce se třicetiletý německý záložník v dresu Arsenalu ještě neobjevil. Naposledy nastoupil 11. listopadu při remíze 1:1 s Wolverhamptonem. Unai Emery poněkud změnil rozestavení a Gunners podávají velmi dobré výkony i bez Mesuta Özila. Paul Merson se domnívá, že Özil nemá u Kanonýrů budoucnost.

Španělský kouč Unai Emery pozměnil herní rozestavení na 3 - 4 - 3. V tom nejprve Arsenal porazil Bournemouth a poté v neděli přehrál i Tottenham v poměru 4:2. Díky tomu se vyšplhal na čtvrtou příčku ligové tabulky právě před Spurs. Chelsea je před ním pouze o bod.

V prvním zmíněném zápase zůstal pouze na lavičce náhradníků Mesut Özil. Při tom druhém byl z nominace vynechán úplně. Podle všeho kvůli lehkému zdravotnímu problému. Dosud poslední start za Gunners si připsal 11. listopadu. Po reprezentační přestávce už jej Unai Emery nenasazuje. Nedopřál mu ani jedinou minutu.

I navzdory jeho absenci Arsenal prodloužil svou šňůru neporazitelnosti už na 19 soutěžních utkání v řadě. Paul Merson se domnívá, že by Mesut Özil mohl brzy z Arsenalu odejít.

„Jsem velkým fanouškem Mesuta Özila, ale pokud se Arsenal chystá hrát stejně, jako hrál proti Tottenhamu, budou pracovat jako tým a pokračovat v tom, myslím, že není důvod nic měnit a pro Mesuta to bude vyřešeno.“

„Nezáleží na tom, jak moc jste dobří. Všichni hráči se musí podřídit systému. Musí spolupracovat. U něj to nevidím.“

Paul Merson si nemyslí, že by se mohla ještě změnit situace okolo Aarona Ramseyho, kterému v létě vyprší smlouva a podle všeho by měl Gunners opustit.

„Myslím si, že budoucnost Aarona Ramseyho je vyřešena. Vím, jak to ve fotbale funguje. Byl bych šokován, pokud jeho agent ještě neměl na stole dohodu s jiným klubem. Většinou je to všechno dohodnuto, aniž by Ramsey cokoliv podepsal.“

„Ramsey bude dál hrát, protože je to dobrý hráč. Vím, že nebude hrát od začátku, ale Unai Emery jej bude využívat. Ramsey se mu za to odvděčuje skvělými výkony. Jako proti Tottenhamu.“

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články