Zpět na » Premier League » Romelu Lukaku vyzývá spoluhráče: Musíte Mourinhovu kritiku přijmout jako dospělí

Premier League - Romelu Lukaku vyzývá spoluhráče: Musíte Mourinhovu kritiku přijmout jako dospělí

Romelu Lukaku vyzývá spoluhráče: Musíte Mourinhovu kritiku přijmout jako dospělí © skysports.com, fotbalportal.cz - Romelu Lukaku

5

Líbilo se

23.11. - Situace v kabině Manchesteru United jistě není úplně růžová. Tým nehraje dobře, což se odráží i na výsledcích. Logicky to musí mít vliv i na náladu v šatně. Jistě hráčům nepřidává ani to, když je veřejně kritizuje jejich vlastní manažer. José Mourinho se ostrých slov nebojí. Romelu Lukaku ale na tom nevidí nic špatného. Naopak vzkazuje svým spoluhráčům, aby se vzchopili a s kritikou se vypořádali.

Útočník Manchesteru United říká, že jeho spoluhráči se musí naučit vypořádat se s kritikou ze strany Josého Mourinha.

Mnozí hráči Red Devils, včetně Paul Pogby, Alexise Sáncheze a Luka Shawa, zažili během svého působení na Old Trafford situaci, kdy je portugalský kouč kritizoval. Ať už veřejně nebo neveřejně.

Pogba se dostal do sporu s Mourinhem i během jednoho zářijového tréninku poté, co byl zbaven funkce zástupce kapitán. Zatímco Antonio Valencia byl nucen se omluvit poté, co měl „lajknul“ na svém instagramovém účtu příspěvek, který vyzýval k tomu, aby byl José Mourinho propuštěn.

Lukaku se v této sezoně dostal do situace, kdy nemá formu. Ztratil místo v základní sestavě. Belgický reprezentant však trvá na tom, že Mourinho stále má obrovský respekt kabiny a radí svým spoluhráčům, aby vystupovali zralým způsobem, když je manažer kritizuje.

„Myslím si, že má dobré vztahy s hráči.“

„Ale abych byl upřímný, opravdu nevěnuji pozornost tomu, jaký je jeho vztah s ostatními hráči. Nemyslím si, že by to mělo mít na mě nějaký vliv.“

„Jestli má nějaký argument vůči nějakému hráči, řekl bych tomu klukovi jediné: Vypořádej se s tím, chlape. Jsi už dospělý. Prostě to zvládni.“

Manchester United čeká po reprezentační přestávce v sobotu duel proti Crystal Palace. Bude Romelu Lukaku v základní sestavě?

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 23.11. Odpovědět

Hlavně se mají chovat jako profíci !

Kuzma
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články